Заборонено вилов риби на зимувальних ямах водойм області! - 1 Листопада 2016 - Персональний сайт
Головна » 2016 » Листопад » 1 » Заборонено вилов риби на зимувальних ямах водойм області!
11:36
Заборонено вилов риби на зимувальних ямах водойм області!

З 1 листопада 2016 року до закінчення зимового періоду, заборонено промисловий та любительський і спортивний вилов риби на зимувальних ямах у водоймах області.

Зимувальна яма - місце масового скупчення риб у заглибленнях дна річок і озер в зимовий період. Зазвичай на ямах зосереджуються риби одного виду, що забезпечує найкращі умови зимівлі. У проточних водоймах зимувальні ями знаходяться у найбільш глибоких місцях з уповільненою течією. В озерах і водосховищах вони розташовуються в зоні впадання річок, у місцях виходу підводних джерел.

Заборонені місця для вилову риби встановлені, відповідно до наказу Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Волинській області (Волиньрибоохорони) від 20 жовтня 2016 року № 21-В/Д.

Незаконне рибальство на зимувальних ямах тягне за собою адміністративну або кримінальну відповідальність.

Детальніше із Переліком основних  місць зимівлі  водних біоресурсів в осінньо-зимовий період 2016-2017 років у водоймах, що знаходяться в зоні діяльності Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Волинській області можна ознайомитись на сайті Волиньрибоохорони –  /nakaz_zimivlja_2016-2017_rr.doc/nakaz_pro_zimuvalni_jami.pdf

Згідно Режиму охорони, відтворення і використання водних живих ресурсів у водоймах Шацького національного природного парку забороняється любительське і спортивне рибальство на зимувальних ямах з 1 листопада до кінця весняно-літньої заборони.

Відповідно до розпорядження Волинської обласної державної адміністрації від 18.03.2013 р. № 114 затверджено заходи щодо збереження водних біоресурсів у водоймах області на осінньо-зимовий період.

Завідувач сектору іхтіології та регулювання рибальства           Климнюк Олександр

Категорія: Новини | Переглядів: 275 | Додав: Live
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]