За допомогою нової технології морських браконьєрів можна буде знайти за лічені секунди - 29 Січня 2015 - Персональний сайт
Головна » 2015 » Січень » 29 » За допомогою нової технології морських браконьєрів можна буде знайти за лічені секунди
09:33
За допомогою нової технології морських браконьєрів можна буде знайти за лічені секунди

Карта світу, спроектована на відеоекран, зможе практично миттєво визначити, коли у Світовому океані починається незаконний вилов риби.

На великому екрані, на тлі знімків із супутника і топографічної карти морського дна, відображаються всі великі кораблі, обладнані транспондером. Капітани судів не мають права відключати цей радіолокаційний маяк. Однак так нерідко чинять при початку нелегального промислу в охоронюваних водах. Нова система сповістить про відключення транспондера за 18 мілісекунд, тоді як раніше для виявлення підозрілого судна потрібна робота цілої команди фахівців і в середньому 18 годин.

Виведення на екран особливостей рельєфу дна допомагає вченим визначити, які породи риб зустрічаються в тому чи іншому районі, і зіставити ці дані з рибальської ліцензією судна.

Вартість технології, розробленої спільно британської інноваційною компанією Satellite Applications Catapult і американським фондом The Pew Charitable Trusts, склала півтора мільйона доларів.

До відома: зараз у світі процвітає незаконний і неврахований промисел риби. За деякими оцінками, ця діяльність приносить приблизно 23,5 мільярда доларів прибутку в рік. Щомиті зі Світового океану розкрадається до 9 тонн морепродуктів.

За матеріалами сайту http://main.golovrubvod.kiev.ua/

Категорія: Рибоохоронна робота | Переглядів: 147 | Додав: Live
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]