ВОЛОНТЕРИ ЗІ СТАРОЇ ВИЖІВКИ ПОБУВАЛИ НА РІВНЕНСЬКОМУ ПОЛІГОНІ - 22 Листопада 2016 - Персональний сайт
Головна » 2016 » Листопад » 22 » ВОЛОНТЕРИ ЗІ СТАРОЇ ВИЖІВКИ ПОБУВАЛИ НА РІВНЕНСЬКОМУ ПОЛІГОНІ
15:17
ВОЛОНТЕРИ ЗІ СТАРОЇ ВИЖІВКИ ПОБУВАЛИ НА РІВНЕНСЬКОМУ ПОЛІГОНІ

Вже котрий рік поспіль на сході України, попри мінські домовленості, точиться неоголошена війна. З боку сепаратистів продовжуються обстріли зі зброї заборонених калібрів, гинуть українські солдати, руйнується інфраструктура міст та сіл. Збройні сили України за період АТО вже набралися неабиякого досвіду ведення війни, тому нині можуть сміливо  протистояти ворогові. Однак, як і раніше, їм потрібна народна підтримка та любов. Про це засвідчила зустріч школярів старовижіської школи-гімназії з військовослужбовцями 44-ої окремої артилерійської бригади, що перебувають на ротації на  рівненському полігоні.

Вона відбулася з ініціативи Старовижівської Спілки ветеранів АТО, зокрема одного з її активістів – головного державного інспектора Волиньрибоохорони Сергія Дмитрука, який служив у цьому військовому підрозділі. Учні 6-7 класів подарували «богам війни», як називають артилеристів, щире спілкування та концерт. Задушевні українські пісні, котрі виконав художній колектив під керівництвом Віктора Мандзюка, так схвилювали військовослужбовців, що багато хто з них не приховував сліз: хтось згадав своїх дітей, хтось -- вже онуків, рідні домівки, де залишилися батьки, які чекають військовослужбовців живими та здоровими. А далеко на полігоні чути стрілянину: продовжуються бойові навчання.

Серед артилеристів люди різного віку та професій, чимало кадрових військових.  Сергієві Васильовичу вдалося зустріти й давніх знайомих, з котрими звела доля в зоні АТО, куди доправляли гуманітарний вантаж рік тому. Андрій Марцинюк, з яким довелося служити в свій час Сергієві Дмитруку, розповів, що в бригаду повертаються ті, хто колись у ній служив, стаючи контрактниками, бо є така професія – захищати Батьківщину.

 Після концерту в Будинку культури «боги війни» показали дітям свій побут: намети, в яких живуть на полігоні, кухню. Але чи не найбільше захоплення, навіть у дівчаток, викликала бойова техніка. 

Спробували юні артисти і солдатської каші, яку приготували бійці по-фронтовому, на вогнищі. А ще на згадку про відвідини рівненського полігону діти вручили військовослужбовцям подарунки. Від Старовижівської Спілки ветеранів АТО Сергій Дмитрук передав артилеристам бензопилу, яка також знадобиться в суворих солдатських буднях. Символічно обмінялися обидві сторони полотнами Державного Прапора України. Юні артисти подарували воїнам добра прапор з написом: «Повертайтеся живими! Ви наша гордість! Ми вас любимо!» Артилеристи дітям -- бойовий прапор, з яким виходили з дебальцевського котла, на якому на прохання школярів залишили свої підписи. 

Категорія: Новини | Переглядів: 57 | Додав: Live
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]