Волиньрибоохорона та Держекоінспекція у Волинській області провели спільні рибоохоронні заходи - 30 Березня 2015 - Персональний сайт
Головна » 2015 » Березень » 30 » Волиньрибоохорона та Держекоінспекція у Волинській області провели спільні рибоохоронні заходи
15:23
Волиньрибоохорона та Держекоінспекція у Волинській області провели спільні рибоохоронні заходи

26-28 березня 2015 р. Волиньрибоохороною спільно з інспекторами  Державної екологічної інспекції у Волинській області та громадськістю проведено рибоохоронні заходи по виявленню фактів незаконного вилову та реалізації риби на чолі керівників оперативних підрозділів вказаних природоохоронних організацій – Олександра Герасимюка та Антона Поліщука.

Під час рейду було виявлено 10 адміністративних правопорушень, 3 з яких – грубі порушення правил рибальства (ст.85 ч.4 КУпАП), 5 порушень порядку реалізації риби (ст. 88-1 КУпАП) та 2 безгосподарських акти.

Зокрема, 27 березня о 00.20 год.  затримано трьох громадян, які проводили вилов риби за допомогою сіткоснастевого знаряддя лову кустарного виробництва «кловні» на р. Нережа поблизу с. Згорани Любомльського району, в результаті чого спіймали риби на загальну суму збитків 3825 грн.

28 березня під час проведення рейду на ринку в смт. Шацьк виявлено 5 громадян, які реалізовували рибу без будь-яких документів. У ході заходів затримано 15 кг риби.

Відносно усіх зазначених громадян складено та направлено до судів відповідні адміністративні матеріали, знаряддя лову вилучено. За подібні правопорушення громадяни будуть змушені сплатити штрафи та відшкодувати завдані державі збитки.

Спільні скоординовані дії з іншими природоохоронними службами є досить ефективними, тому вони і надалі будуть одними із першочергових заходів, які будуть використовуватись Волиньрибоохороною для  організації роботи щодо виконання покладених завдань.

Прес-служба Волиньрибоохорони

Категорія: Новини | Переглядів: 206 | Додав: Live
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]