Волиньрибоохорона провела міжвідомчу нараду щодо проведення спільних заходів у період весняно-літньої нерестової заборони на вилов риби - 18 Березня 2015 - Персональний сайт
Головна » 2015 » Березень » 18 » Волиньрибоохорона провела міжвідомчу нараду щодо проведення спільних заходів у період весняно-літньої нерестової заборони на вилов риби
09:59
Волиньрибоохорона провела міжвідомчу нараду щодо проведення спільних заходів у період весняно-літньої нерестової заборони на вилов риби

Весняно-літня нерестова заборона вилову водних біоресурсів на водоймах Волинської області розпочнеться з 1 квітня 2015 р., що потребує ретельної підготовки не тільки Волиньрибоохорони, а й інших природо- та правоохоронних органів.

Тому, 16 березня за ініціативи Волиньрибоохорони було проведено нараду з представниками МВС України у Волинській області, Луцького прикордонного загону, Державної екологічної інспекції у Волинській області, Полісько-Карпатського міжрегіонального територіального управління Укрморрічінспекції, де розглядались питання щодо належної охорони водних біоресурсів під час нересту та створення оптимальних умов для нерестового процесу.

В ході наради було проаналізовано стан охорони, використання і відтворення водних біоресурсів на рибогосподарських водних об’єктах Волинської області за попередні роки. Значну увагу було приділено виконанню розпорядження Волинської обласної державної адміністрації «Про збереження водних біоресурсів у водоймах області в нерестовий період» № 115 від 18 березня 2013 р., яке містить комплекс заходів, спрямованих на охорону місць масового нересту риби в період заборони. Також було уточнено спільні заходи по налагодженню взаємодії для забезпечення оптимального відтворення водних біоресурсів та протидії злочинним проявам та грубим порушенням правил рибальства на 2015 р.

Нагадуємо, що у відповідності до природоохоронного законодавства у 2015 р. встановлено заборону промислового та любительського рибальства, організацію змагань з рибальства у такі строки:

- з 1 квітня по 20 травня – на річках області та їх кореневих водах;

- з 1 квітня по 10 червня – на озерах, водосховищах;

- з 1 квітня по 30 червня – в придаткових водах річок.

У всіх озерах Шацького національного природного парку нерестовий період триватиме з 20 березня по 10 червня.

У нерестовий період дозволено лише любительське рибальство за межами нерестовищ однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега. Пересування будь-яких плавзасобів в місцях нерестовищ забороняється, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах області.

Прес-служба Волиньрибоохорони

 

Категорія: Новини | Переглядів: 243 | Додав: Live
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]