Водойми області у перехідний період під контролем рибоохорони. - 4 Лютого 2016 - Персональний сайт
Головна » 2016 » Лютий » 4 » Водойми області у перехідний період під контролем рибоохорони.
14:21
Водойми області у перехідний період під контролем рибоохорони.

  На початку грудня 2015 р. Держрибагентством розпочато ліквідацію територіальних управлінь органів рибоохорони та  створення рибоохоронного патруля. До того моменту, коли на водоймах запрацює рибний патруль ми маємо перехідний період. Нам дуже важливого забезпечити під час нього порядок на водоймах та дотримання правил рибальства. Волиньрибоохорона звертається до представників громадськості із проханням  звертатися із пропозиціями щодо організації спільних рейдів та патрулювання водойм   спільно із діючими органами рибоохорони.

  Незважаючи на цей нелегкий період працівниками Волиньрибоохорони спільно із громадськими інспекторами у січні 2016 року було викрито 62 порушення природоохоронного законодавства. А саме, було виявлено 3 грубих порушень за ч.4 ст. 85 КУпАП, пов’язаних з використанням заборонених знарядь та інших засобів лову; 56 порушення любительського рибальства за ч.3 ст.85 КУпАП;  1порушення за ч. 1 ст. 881 КУпАП, пов’язаних з незаконним продажем риби на ринках; складено 1 без господарський акт по виявленню без господарських сіток на водоймах Волинської області.

  Було затримано 61 порушників, накладено штрафів на суму – 2176 грн., та стягнено 1258 грн.

  При цьому затримано 20 кг. риби, вилучено 12 заборонених знарядь лову.

  По 4 справах, матеріали були направлені в районні суди для вирішення питання про притягнення порушників до адміністративної відповідальності за ч.4 ст.85 КУпАП та ч. 1 ст. 881 КУпАП,

    З метою попередження порушень у сфері рибоохоронного законодавства працівниками управління проведена масово – роз’яснювальна робота серед населення області. Так,  було опубліковано 11 статей в інтернет – видань та 30 виступів по телебаченні.

         Нагадуємо, що в управлінні рибоохорони функціонує цілодобова телефонна «гаряча лінія» (0332) 24-35-77, 067-360-78-40. Якщо ви стали свідком факту браконьєрства просимо повідомити Волиньрибоохорону за вказаними номерами.

 

 

 

 

Головний державний інспектор                                                    Жук О.М.

Категорія: Рибоохоронна робота | Переглядів: 106 | Додав: Live
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]