Визначили кращих ловців коропа на Волині - 30 Липня 2015 - Персональний сайт
Головна » 2015 » Липень » 30 » Визначили кращих ловців коропа на Волині
15:38
Визначили кращих ловців коропа на Волині

Команда «Рибальська жилка» із Луцька стала переможцем всеукраїнського турніру із спортивної ловлі коропа «ROCKETCARP-2015». Змагання тривали протягом 7-12 липня на водосховищі у селі Кричевичі Ковельського району, - інформує Волинська правда http://www.pravda.lutsk.ua/ukr/news/77679/

За звання кращого ловця коропа змагалося 16 команд, серед яких – волиняни, а також рибалки зі Львова, Рівного, Кам’янця-Подільського, Києва та Одеси. Кожна команда складалася із двох-трьох учасників і мала право користуватися не більше, як чотирма вудками.

Переможця визначали за результатом 99-годинної безперервної ловлі. Заліковою вважалася не вся риба, а лише коропи та білі амури вагою від 1,5 кг.

Найбільше риби – понад 112 кг зловила команда «Рибальська жилка» із Луцька, в якій рибалили Сергій Кравчук та Вадим Величко. Загалом вони впіймали 24 рибини.

Другий результат – у київських «Корчагінців» (Максим Кожух і Сергій Зайчук): 99,5 кг та 23 рибин. Третє місце зайняла команда «ТехноКарп» (м. Львів – м. Рівне, Тарас Трескот, Дмитро Таргонський): 98,2 кг та 25 рибин.

Загалом під час турніру учасники зловили 760 кг риби.

«Як і належить спортивній риболовлі, усю зловлену рибу учасники випускали назад у водойму, – розповів представник Федерації риболовного спорту Волинської області Олександр Ліпський. – Протягом доби тричі відбувалося зважування і як тільки фіксували результат, улов відпускали».

Крім того, визначали найбільшу впійману на змаганнях рибу. Коропа вагою понад 12 кг впіймали «Корчагінці» на другу добу змагань.

Престижний рибоводний турнір «ROCKETCARP» вперше відбувався на Волині. Організатори впевнені, що справилися із належною підготовкою. «Усі учасники дуже задоволені. У цьому також нам допомогли місцеві мешканці, які дуже уважно поставилися до нашого заходу. Вони постійно приносили їжу, і додому рибалки поїхали із волинськими ягодами та грибами», – розповів Олександр Ліпський.

1 – Переможці турніру «ROCKETCARP-2015» – команда «Рибальська жилка» (м. Луцьк)

2 – Друге місце здобула команда «Корчагінці» (м. Київ)

3 – Третє місце – у команди «ТехноКарп» (м. Львів – м. Рівне)

4 – Найбільший улов турніру – 12-кілограмовий короп

Категорія: Рибалка на Волині | Переглядів: 217 | Додав: Live
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]