Вдалий рибоохоронний рейд ! - 22 Червня 2016 - Персональний сайт
Головна » 2016 » Червень » 22 » Вдалий рибоохоронний рейд !
12:36
Вдалий рибоохоронний рейд !

Під час проведення рибоохоронного рейду який проводився з 17.06.по 18.06.2016р. на водоймах Саровижівського району інспекторами Волиньрибоохорони за участю громадських інспекторів та телеканалу «Трофей» було викрито 7 грубих порушень правил любительського та спортивного рибальства. Так 17.06.2016р. на оз. Синівське біля с. Синове виявлено та затримано неповнолітнього громадянина Андрія К. який за допомогою трьох риболовецьких сіток здійснював вилов риби без дозволу на промисел 17.06.2016р. о 23.20 год. було виявлено ще одного громадянина який за допомогою риболовецької сітки здійснював вилов риби на оз. Пісочне, при чому дані особи не встигли зловити риби.

         Під час продовження рейду вже близько першої години ночі 18.06.2016р. було затримано групу людей в складі трьох чоловік які здійснювали вилов водних живих ресурсів за допомогою промислового знаряддя лову (невід) на оз. Пісочне біля с. Кримне дані громадяни зловили риби окунь – 8 екз., карась звичайний золотий - 3 екз., плітка - 1 екз., підуст – 2 екз., йорж – 1екз., верховодка - 2 екз., карась сріблястий – 1 екз., загальною вагою 0,5 кг. при чому завдали збитків державі на суму 1330 грн. По даному факту браконьєрства на порушників складено адмінматеріали які направлені в Старовижівський районний суд для притягнення винних  до відповідальності та відшкодування завданих ними збитків.

         18.06.2016р. о 6.30 год. виявлено два факти браконьєрства так на оз. Домашнє біля с. Любохини було виявлено та затримано два місцевих жителя гр. Миколу С. та Володимира М. які займалися незаконним виловом риби.

         Так гр. Микола С. з дерев'яного човна  за допомогою двох риболовецьких сіток зловив риби карась звичайний (золотий) занесений до Червоної книги України  – 14 екз. , лин – 2 екз., короп – 2 екз., окунь – 3 екз., карась сріблястий - 4 екз. своїми діями дана особа завдала збитків рибним запасам України на суму 5589 грн.. Гр. Володимир М. за допомогою однієї сітки з дерев’яного човна встиг зловити 7 екз. карась звичайний (золотий) який занесений до Червоної книги України чим наніс державі збитків на суму 2310 грн. Так як в даних фактах браконьєрства вбачаються ознаки кримінального злочину на місце події було викликано слідчу оперативну групу Старовижівсько відділу поліції.  За даним фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 249 (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

 

 

 

Головний державний інспектор                                                    Жук О.М.

Категорія: Рибоохоронна робота | Переглядів: 140 | Додав: Live
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]