В Старовижівському районі створюють «Дорожню карту» для водних об’єктів - 20 Січня 2016 - Персональний сайт
Головна » 2016 » Січень » 20 » В Старовижівському районі створюють «Дорожню карту» для водних об’єктів
09:00
В Старовижівському районі створюють «Дорожню карту» для водних об’єктів

     16.01 2016 року згідно до розпорядження голови Старовижівської РДА Бринчука А.І. створено комісію по обліку та використанню водних об’єктів, які знаходяться на території Старовижівського району. Головою  комісії призначено першого заступника Старовижівської РДА Філюка Петра Федоровича. В комісію входять: представники Волиньрибоохорони, Екології,  Управління земельних ресурсів та Агропромислового комплексу в Старовижівському районі, Волиньводгоспу та інші особи.  Того ж дня відбулося перше засідання вище вказаної комісії, яке відбулось в приміщенні Старовижівської РДА.

         Присутні піднімали ряд болючих питань, які на пряму стосуються водних об’єктів( озер, річок, ставів) в Старовижівському районі.

         Головуючий зазначив, що першочергове завдання – це інвентаризація та облік водних об’єктів на території нашого району, яке необхідно провести в найкоротші терміни, а також контроль за їх використанням : «Ні для кого не є таємницею, що Старовижівський район в частині водних об’єктів ( озера, річки, стави) є дуже привабливим для розвитку «зеленого туризму». Ми маємо підготувати усі необхідні документи для потенційних інвесторів, які, на мою думку, мають вкласти свої кошти в розвиток Старовижівського району.» - зазначив головуючий.

         На комісії було прийнято рішення протягом двадцяти днів розробити графік інвентаризації водних об’єктів району та запросити до співпраці усіх сільських голів, на території яких знаходяться річки, озера, стави. Також провести активну роз’яснювальну роботу серед населення про доцільність даного обліку водних об’єктів, щоб уникнути в подальшому непорозумінь з місцевою громадою. З цього приводу було дано ряд доручень певним службам Старовижівського району.

         Наступне засідання комісії буде проведено в кінці лютого 2016 року, де будуть підбиті перші підсумки роботи новоутвореної комісії.

Головний державний інспектор Волиньрибоохорони

С.В. Дмитрук

Категорія: Новини | Переглядів: 121 | Додав: Live
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]