У Ковелі зарибнили водосховище. - 17 Жовтня 2016 - Персональний сайт
Головна » 2016 » Жовтень » 17 » У Ковелі зарибнили водосховище.
07:50
У Ковелі зарибнили водосховище.

11.10.2016р. ковельське водосховище було випущено малька амура (440 кг) та товстолоба (770 кг). Рослиноїдні види риб забезпечать проведення біологічної меліорації річки, зменшать відсоток заростання водної рослинності та покращать її екологічний стан.

       

         Міський голова Олег Кіндер та його заступник Андрій Товстига теж  прибули на місце події, аби поспостерігати за процесом і особисто взяти у ньому участь. «Збереження і примноження водних ресурсів є актуальними для нашого міста. Нинішнє зариблення - вкрай необхідне і це один з кроків для очищення Турії», - наголошує Олег Олексійович.

        На проведення екологічної акції було виділено 45 тисяч гривень з обласного бюджету. Волинська підводна федерація «Підводний світ» (м. Луцьк) фінансувала доставку малька з Рівненської області за підтримки громадської організації «ЕкоВолинь».

         Сприяли проведенню акції працівники відділу комунального господарства, РЖКП №1 та спеціалісти з регулювання рибальства Волиньрибохорони. 


         Директор громадської організації «ЕкоВолинь» Володимир Співак запевняє, що за рік риба виросте і розмножиться, а поки що просить утриматися від її вилову. Адже, найбільшим ворогом у лускатих, як це не прикро визнавати, залишається браконьєр.

Володимир Миколайович закликає громадськість прислухатися та не бути байдужими і долучатись до добрих справ на користь природі і людям.

Категорія: Іхтіологічна робота | Переглядів: 88 | Додав: Live
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]