У ЧЕБЕНЯХ ЗНОВУ МОЖНА КУПАТИСЯ, - САНЕПІДСЛУЖБА - 19 Серпня 2016 - Персональний сайт
Головна » 2016 » Серпень » 19 » У ЧЕБЕНЯХ ЗНОВУ МОЖНА КУПАТИСЯ, - САНЕПІДСЛУЖБА
14:24
У ЧЕБЕНЯХ ЗНОВУ МОЖНА КУПАТИСЯ, - САНЕПІДСЛУЖБА

         В озері Чебені, що в Рожищенському районі, стан води за станом на 8 серпня відповідає санітарним нормам.

         Такі результати повторної перевірки, яку екстрено провели після того, як стало відомо, що в озері масово гине риба, - повідомили у прес-службі волинських епідеміологів.

         Згідно з повідомленням, за станом на 4 серпня у Чебенях вода не відповідала діючим вимогам за вмістом розчиненого кисню та прозорістю води. Однак після того, як вжили низку заходів, стан води в озері повернувся до норми.
         Інформацію надали у Рожищенського районному лабораторному відділенні Луцького міськміжрайонного відділу ДУ «Волинський ОЛЦ Міністерства охорони здоров'я України».

         З настанням літнього періоду населення міст Луцька, Рожище, Рожищенського району відпочивають на річці Стир та її заплаві - урочищі «Чебені» в Рожищенському районі.      

         З метою попередження виникнення інфекційних захворювань, пов’язаних із купанням у водоймах, працівниками Рожищенського районного лабораторного відділення Луцького міськміжрайонного відділу ДУ «Волинський ОЛЦ Міністерства охорони здоров'я України» протягом літнього періоду постійно проводиться моніторинг якості води в названих водоймах. В оздоровчий період досліджено 11 проб води. До серпня місяця 2016р. результати досліджень стану води у водоймах відповідали гігієнічним нормативам.
         За результатами досліджень води водойми з урочища «Чебені» від 4 серпня 2016 року встановлено, що вода не відповідала діючим вимогам за вмістом розчиненого кисню та прозорістю води. Про результати досліджень поінформовано райдержадміністрацію, надані необхідні рекомендації.
         5 серпня 2016 року стало відомо, що в заплаві урочище «Чебені» масово гине риба. Працівники санепідемслужби з’ясували, що масову загибель риби в урочищі Чебені Рожищенського району була спричинило зниження рівня ґрунтових вод.

         Вони проаналізували проби води і визначили, що рівень кисню досить занижений. ВІДЕО. Через підвищену епідеміологічну небезпеку фахівці радили щонайменше протягом кількох днів утриматись від відвідування урочища Чебені.

         Рожищенська райдержадміністрація провела позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За інформацією Рожищенського районного лабораторного відділення щодо невідповідності води нормативним вимогам комісією прийняті рішення та надані окремі доручення відповідальним особам по вжиттю термінових заходів, в тому числі продовженні моніторингу стану води.

         Після проведених заходів, 8 серпня 2016 року з водойми «Чебені», повторно відібрані проби та проведені дослідження. Результати лабораторних досліджень відповідали гігієнічним нормативам за вмістом розчинного кисню та мікробіологічними показниками.

Категорія: Новини | Переглядів: 88 | Додав: Live
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]