Сумісний рейд ! - 10 Червня 2016 - Персональний сайт
Головна » 2016 » Червень » 10 » Сумісний рейд !
08:45
Сумісний рейд !

06.06.2016 р. Нововолинська рибоохорона дільниця, сумісно з інспекторами Шацького національного природного парку та громадськістю, провели широкомасштабний рибоохоронний рейд по виявленню браконьєрських проявів та збереження водних біоресурсів під час нерестової компанії на Шацьких озерах та р. Західний Буг та славнозвісному озері Світязь.

Під час рибоохоронного рейду було виявлено декілька порушень природоохоронного законодавства, зокрема жителі с. Куснище, пересувались на гумовому човні по озері в с. Піща, Шацького  району, що заборонено під час нерестового періоду. Дане порушення не відноситься до розряду резонансних, тому працівниками рибоохорони проведена роз’яснювальна робота, винесено постанови про накладення адміністративного штрафу так як особи притягуються до адмінвідпоавідальності вперше, вину свою визнали, розкаялись.

 

На озері Світязь, урочище Гряда був затриманий гр. Василь З., який пізно ввечері, біля 23 год. за допомогою риболовецької сітки, та дерев’яного човна, ловив рибу . На щастя жодної рибини зазначена особа не впіймала так як тільки виставляла сітку, інакше окрім адміністративного штрафу який сподіваємось буде накладений судом, довелося б сплатити і збитки за кожну пійману рибину, які на сьогоднішній день не є вже досить малими, так як Шацькі озера відносяться до природо-заповідного фонду.

На правопорушника складено адміністративний протокол за ознаками ст.85 ч.4  Кодексу України Про адміністративні правопорушення, який скеровано до Шацького районного суду, браконьєрські знаряддя лову вилучено.

Хотілося б відмітити, що подібні сумісні рейди відповідних служб будуть в подальшому проводитись частіше, так як мета у всіх одна збереження водних запасів, які нажаль не являються невичерпними.

В загальному під час даного рибооохоронного  рейду було викрито 6 порушень правил любительського та спортивного рибальства з них 3 грубих порушень  за ст. 85 ч.4 КУпАП та  3 порушення  за ст.85ч.3 КУпУП, вилучено 5 риболовецьких сіток та 1човен. Завдяки оперативній роботі рейдової громадяни які наважилися на незаконний вилов водних живих біоресурсів не встигли завдати збитків рибному господарству України.

Волиньрибоохорона висловлює подяку небайдужим громадянам за допомогу в  рибоохоронній роботі.

 

 

 

 

Головні державні інспектори Волиньрибоохорони            Юрій Пахода                                                                                                             Вадим Жигалюк

Категорія: Рибоохоронна робота | Переглядів: 100 | Додав: Live
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]