СУМІСНА НАРАДА РИБООХОРОНИ ТА НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ! - 11 Травня 2016 - Персональний сайт
Головна » 2016 » Травень » 11 » СУМІСНА НАРАДА РИБООХОРОНИ ТА НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ!
07:52
СУМІСНА НАРАДА РИБООХОРОНИ ТА НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ!

28.04.2016 р. у Нововолинському міському відділі національної поліції відбулася спільна нарада з працівниками рибоохорони. На повістці дня стояло питання, про сумісні заходи, співпрацю та взаємодопомогу у боротьбі з браконьєрством під час нерестового періоду.

Виступив начальник Нововолинської дільниці рибоохорони Пахода Юрій Миколайович який наголосив на співпрацю і взаємодопомогу зі сторони працівників поліції у боротьбі з браконьєрством особливо у нерестовий період. Також подякував за допомогу і співпрацю яка булла надана працівниками нацполіції раніше.

Виступив начальник дільничних інспекторів Нововолинсмького відділу нацполіції Милацький Василь Степанович, який заявив, що працівники поліції усвідомлюють які серйозні завдання стоять як перед працівниками рибоохорони і працівниками поліції у збереження водних запасів України, та запевнив, що Нововолинський відділ нацполіції завжди з розумінням і великою повагою ставився до працівників Нововолинської дільниці рибоохорони також запевнив, що працівники поліції будуть і надалі активно допомагати працівникам рибоохорони виявляти і присікати браконьєрські прояви.

 

Головні державні інспектори Волиньрибоохорони

Юрій Пахода та Вадим.Жигалюк

Категорія: Рибоохоронна робота | Переглядів: 102 | Додав: Live
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]