Спініговий фестиваль - 24 Грудня 2015 - Персональний сайт
Головна » 2015 » Грудень » 24 » Спініговий фестиваль
09:47
Спініговий фестиваль

За підтримки ТМ «FANATIK»  http://fanatik.dp.ua/ та інтернет - магазину «Поплавок» http://float.com.ua/ 20.12.2015р. відбувся фестиваль «FANATIK in West Bug». Місце проведення: с. Литовеж, Іваничівський р-н, Волинська обл., р. Західний Буг. У фестивалі взяло участь 63 учасника. 

            Урочисте відкриття фестивалю – підняття державного прапору України.

Враховуючи масовість заходу, фестиваль дещо затримався під час жеребкування. Отож, учасники були розділені по зонах таким чином, щоб у кожній зоні поетапно було по 21 учаснику. Це дозволило розділити річку на три частини відносно мосту через р. Західний Буг. Акваторія облову була доволі широкою, оскільки зони не мали секторів та із врахування фактору слабкої активності хижака у подібний період часу, ми не обмежували учасників щодо вибору місць у своїх зонах Отож, можна забігати на велику відстань у своїх зонах, проте обмеження мали у часі. Кожен етап тривав 1 год. 20 хв. Час на підхід до табору, щоб зважитись складав 10 хв. 

         Інтрига після першого етапу – перша риба.  Найбільша риба першого етапу – щука у 1295 гр. (відзначився Боженко Назар – зона «В»)
Зважування відбувається серед обраних членів суддівської комісії, котру було обрано із представників учасників міст (Львів, Червоноград, Сокаль, Нововолинськ, Ковель, Луцьк).

         Улов Дмитра Богданова (зона «С») – 1023 гр. (13 хвостів)

         Були сподівання на кращий кльов, проте у першому етапі відловилось лише 13 чол.

         Другий етап виявився куди важчим. Очевидно, що саме на день активність хижака була найгіршою, однак вдалось відловитись лише 7-ми учасникам. 
        

         Єдиний окунь у зоні «С», вагою в 11 гр. (відзначився Віжанський В.).

        

         У той же час у цій же зоні відзначився Дудік О. із Червонограду, піймавши судачка вагою 482 гр.

         Щука від Володимира Драгинича (Львів) вагою 737 гр. – зона В»

 

         Далі тривав  3 етап, котрий за результатами фестивалю став вирішальним. Адже претенденти на призові місця були. Достатньо було відловитись у всіх трьох етапах. Проте не все так просто, як виявилось у 3-му етапі відловились лише 4 учасників. Та і далеко не всі учасники були вже присутніми на фестивалі після 3-го етапу, на жаль.

 

         Запам’ятається 3-й етап і справді вкрай важким кльовом. Однак апогеєм фестивалю можна вважати саме це фото – автор Олександр Гожий (Львів) із щукою вагою 2144 гр. (найбільша риба фестивалю).

 

Призери фестивалю:

3 місце – Володимир Драгинич, Львів

2 місце – Віталій Віжанський, Луцьк

1 місце – Дмитро Богданов, Луцьк

Висловлюємо щиру подяку: -   усім учасникам фестивалю (із Червонограду, Львову, Сокалю, Ковеля, Луцька та Нововолинська) за активну участь та чесну спортивну боротьбу
генеральному спонсору фестивалю ТМ «FANATIK » http://fanatik.dp.ua/ та спонсору в індивідуальному заліку інтернет-магазину «Поплавок» http://float.com.ua/)
-   шеф-кухарю Тарасу Кшевдинському.

До зустрічі на водоймах рідного краю!

 

http://kharkov-fishing.org/forum/sorevnovanija-provodime-drugimi-organizacijami/festivalj-'fanatik-in-west-bug'-litovezh-20-12-15/msg69427/

Категорія: Рибалка на Волині | Переглядів: 214 | Додав: Live
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]