Спільний рибоохоронний рейд з прикордонною службою! - 26 Вересня 2016 - Персональний сайт
Головна » 2016 » Вересень » 26 » Спільний рибоохоронний рейд з прикордонною службою!
11:48
Спільний рибоохоронний рейд з прикордонною службою!

З 18.09 по 22.09.2016р. Волиньрибоохорона спільно з прикордонною службою провели рибоохоронний рейд на водоймах Любешівського району.

         Так під час рейду на р. Стохід був затриманий гр. Г. який знаходився на березі із риболовецькою сіткою який мав намір зловити рибу але був затриманий рейдовою групою на якого було складені адмінматеріали за ст. 85 ч. 3 КУпАП. Також на оз. Скорінь було виявлені та затримані ще два громадяни жителі с. Шлапань Любешівського р-ну, гр.Віктор П. який ловив рибу трьома сітками при чому зловив 2 щуки загальною вагою 1,5 кг. чим завдав збитків рибним запасам України на суму 680 грн. матеріали по даному факту браконьєрства направлено в Любешівський районний суд для притягнення винного до відповідальності  , та гр. Володимир К. який перебував на березі оз. Скорінь із риболовецькими сітками та мав намір здійснити незаконний вилов риби але завдяки оперативній роботі рейдової групи йому це невдалося. На даному озері виявлені та вилучені і безгосподарські сітки загальною довжиною понад 800 метрів.

         Нагадуємо, що в управлінні рибоохорони функціонує цілодобова телефонна «гаряча лінія» (0332) 24-35-77, 067-360-78-40. Якщо ви стали свідком факту браконьєрства просимо повідомити Волиньрибоохорону за вказаними номерами.

Категорія: Рибоохоронна робота | Переглядів: 85 | Додав: Live
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]