Проведено спільну нараду з представниками громадських організацій природоохоронного та рибогосподарського спрямування. - 4 Березня 2015 - Персональний сайт
Головна » 2015 » Березень » 4 » Проведено спільну нараду з представниками громадських організацій природоохоронного та рибогосподарського спрямування.
09:35
Проведено спільну нараду з представниками громадських організацій природоохоронного та рибогосподарського спрямування.

У нараді, яка відбулась 27 лютого 2015 р. у Волиньрибоохороні прийняли участь представники ВГО «Громада рибалок України» у Волинській області, Федерації риболовного спорту Волинської області, Волинської підводної федерації «Підводний світ», Волинської обласної громадської організації «Рух за зелене майбутнє».  

В ході наради було обговорено питання щодо:

- аналізу стану охорони, використання і відтворення водних біоресурсів на рибогосподарських водних об’єктах Волинської області.

- здійснення громадського контролю в галузі охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства.

- проведення спільних заходів щодо збереження водних біоресурсів та середовища їх існування.

- оперативного реагування на повідомлення громадськості щодо порушень природоохоронного законодавства.

- спільного контролю за недопущенням реалізації заборонених знарядь лову водних біоресурсів та незаконно добутої риби та раків.

- проблем взаємодії органів рибоохорони та громадськості.

Представники громадськості звернули увагу керівництва на деякі проблеми взаємодії органів рибоохорони та громадськості. Співробітники Волиньрибоохорони озвучили пропозиції щодо поліпшення подальшої роботи та виправлення ситуації.

У результаті проведення наради вирішили:

- Волиньрибоохороні забезпечити сприяння здійсненню громадського контролю в галузі охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства шляхом надання консультацій та роз’яснень щодо дій громадян при виявлення порушень природоохоронного законодавства.

- провести розширену нараду до початку нерестового періоду в повному складі інспекторського складу Волиньрибоохорони із залученням громадськості, правоохоронних та природоохоронних органів.

- проводити спільні заходи щодо збереження водних біоресурсів та середовища їх існування.

- Волиньрибоохороні забезпечити оперативне реагування на повідомлення громадськості щодо порушень природоохоронного законодавства.

- здійснювати спільний контроль за недопущенням реалізації заборонених знарядь лову водних біоресурсів та незаконно добутої риби та раків.

- Волиньрибоохороні розробити Інформаційний буклет щодо нерестової заборони на вилов риби та інших водних біоресурсів у водоймах Волинської області у 2015 р., а громадським організаціям – забезпечити його розмноження та розповсюдження.

- спільно проводити заходи щодо спостереження за рівнем води в рибогосподарських водних об'єктах, який має бути достатнім для забезпечення природного відтворення та життєдіяльності гідробіонтів.

Проведена нарада дозволила краще зрозуміти існуючі проблеми, що дозволить їх вирішити у подальшому.

Прес-служба Волиньрибоохорони

Категорія: Новини | Переглядів: 161 | Додав: Live
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]