Протягом рейду виявлено 4 грубих порушень рибоохоронного законодавства - 14 Лютого 2015 - Персональний сайт
Головна » 2015 » Лютий » 14 » Протягом рейду виявлено 4 грубих порушень рибоохоронного законодавства
11:42
Протягом рейду виявлено 4 грубих порушень рибоохоронного законодавства

З 3 по 5 лютого 2015 р. сектором оперативної роботи спільно з Луцькою рибоохоронною дільницею Волиньрибоохорони було проведено рибоохоронний рейд по виявленню фактів незаконного вилову риби у Луцькому та Горохівському районах.

Під час рейду було виявлено 4 грубі порушення правил рибальства (ст.85 ч.4 КУпАП), вилучено 3 сітки, 1 гумовий човен та 2 весла.

3 лютого 2015 р. на Хрінницькому водосховищі неподалік с.Липа Горохівського району було затримано групу осіб в складі 2 місцевих жителів, які проводили вилов риби сіткою з дерев’яного човна. Риби зловити не встигли.  

Реагуючи на повідомлення на цілодобову телефонну «гарячу лінію» про порушення природоохоронного законодавства на заплаві р. Стир в межах м. Луцьк, було здійснено оперативний виїзд на водойму, в результаті чого затримано двох громадян, жителів м. Луцьк, які проводили вилов риби 2 сітками з гумового човна. Риби також зловити не встигли. Гумовий човен та сітки вилучено.

Матеріали щодо скоєння грубих порушень направлено у відповідні суди за місцем їх скоєння.

Хочеться, щоб ці випадки послужили уроком для інших любителів незаконної ловлі та реалізації риби, оскільки рано чи пізно за такі дії доведеться відповідати перед законом.

Нагадуємо, що в управлінні рибоохорони функціонує цілодобова телефонна «гаряча лінія» (0332) 24-35-77, 067-360-78-40.

 

Завідувач сектору оперативної роботи                            Олександр Герасимюк

Категорія: Рибоохоронна робота | Переглядів: 186 | Додав: Live
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]