Правила поведінки на льоді !!! - 28 Грудня 2015 - Персональний сайт
Головна » 2015 » Грудень » 28 » Правила поведінки на льоді !!!
10:09
Правила поведінки на льоді !!!

Зимова рибалка, напевно, один з найбільш очікуваних активних видів відпочинку. І звичайно ж, в основному рибалки при перших же морозах неодмінно прагнуть вийти на лід, який ще небезпечний і не зміцнілий. Розповім Вам про основні правила поведінки на тонкому льоду, з надією що прислухаючись до них Ви уникнете небезпеки, та збережете своє здоров’я.

         Перше правило: лід повинен бути не менше 5-7 см, при цьому він повинен бути прозорим і чистим, якщо лід має каламутний або молочний колір, то бажано від ловлі відмовитися.

         Друге правило: необхідно пересуватися по льоді повільно і плавно, ковзаючи, не намагайтеся перевіряти його міцність стуком ногою, а візьміть краще довгу палицю, або пешню.

         Третє правило: не підходьте до затоплених дерев, підмиваємих берегів або до інших предметів, що вмерзли в лід, в цих місцях лід дуже тонкий. Ви можете легко провалитися .

Четверте правило: раджу рибалкам не виходити по одному на перший лід, краще всього бути утрьох або хоча б вдвох, відстань один від одного  3-5 метрів.

         П’яте правило: речі, що ви взяли з собою на риболовлю, повинні бути легкі і зручні в перенесенні, щоб у випадку потрапляння під лід Ви могли швидко їх позбутися.

Шосте правило: обов’язково візьміть із собою спеціальний рятувальний комплект для зимової рибалки, або хоча б міцну мотузку. А ще краще, і то і інше. Помістіть їх в легкодоступному місці.

         Ну, і звичайно ж, не потрібно вживати спиртні напої, стрибати по льоді, виходити на риболовлю в несприятливі погодні умови.

         Якщо ж Ви все-таки потрапили під лід:

         Перше: намагайтеся не панікувати, оцініть ситуацію навколо, в якому становищі ви перебуваєте

         Друге: намагайтеся вести себе спокійно, не борсаючись у воді, і не навалюючись всім тілом на кірку льоду, лід обвалиться під вагою Вашого тіла

         Третє: щоб не зануритися у воду повністю, розкиньте руки широко

         Четверте: постарайтеся тіло привести в горизонтальне положення, обіпріться ліктями об лід і “викиньте” на лід ногу, що знаходиться найближче до кромки льоду і поворотом корпусу витягніть другу ногу

         П’яте: спокійно, не швидко cпробуйте відповзати від цього небезпечного місця, кличте на допомогу

         Шосте: негайно викрутіть промоклий одяг або переодягніться.

         Сьоме: знайдіть місце, захищене від вітру, вкрийтеся ковдрою, випийте гарячий чай, підкладіть грілку, пляшки, наповнені гарячою водою до грудної клітки, до голови, під пахви. Якщо раптом з собою не виявилося ні грілки, ні інших ємностей, можна нагріти камені в багатті, загорнути в тканину і прикласти до цих місць.

         Попереджаю !!! Ні в якому разі не розтирайте тіло, не приймайте алкоголь, це тільки завдасть шкоди організму. При розтиранні з судин почне надходити охолоджена кров до серця, що може призвести до зниження температури тіла. А алкоголь призведе до пригнічення нервової системи.

         Сподіваюся, ці правила та поради стануть в нагоді Вам при зборі на рибалку і зроблять її максимально безпечною. Вдалої риболовлі та багатого улову !!!

 

http://fishingtips.org.ua/zymova-rybalka/pravyla-povedinky-na-lodi.html

Категорія: Новини | Переглядів: 138 | Додав: Live
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]