Працівники санаторію «Шахтар» незаконно виловлюють рибу в озері Павлівське - 8 Червня 2015 - Персональний сайт
Головна » 2015 » Червень » 8 » Працівники санаторію «Шахтар» незаконно виловлюють рибу в озері Павлівське
10:52
Працівники санаторію «Шахтар» незаконно виловлюють рибу в озері Павлівське

14 травня 2015 р. в обідню пору працівниками Нововолинської рибоохоронної  дільниці було виявлено два факти незаконного вилову риби забороненими сіткоснастевими знаряддями лову «екранами» в річці Луга на території санаторію «Шахтар» в с. Павлівка Іваничівського району.

Під час обідньої перерви порибалити вирішили працівниками зазначеного санаторію Іван Г. разом з Миколою П. Вилов риби здійснювався в заборонений нерестовий період, коли риба потребує особливого ставлення.

Щодо зазначених працівників, які були затримані на гарячому, складено адміністративні протоколи за ознаками ст.85 ч.4 КУпАП (грубе порушення правил рибальства), які направлено на розгляд до Іваничівського районного суду.

Хотілось би відмітити дивну позицію керівництва санаторію «Шахтар», яке замість того, щоб здійснювати  контроль за своїми підлеглими, зробило зауваження охороннику санаторію щодо недопущення працівників Волиньрибоохорони на територію санаторію для доступу до водойм, які межують з його територією, а це - і річка Луга і озеро Павлівське.

Цього ж дня був затриманий місцевий житель Ігор Ж., який за допомогою дерев'яного човна та трьох риболовецьких сіток в нерестовий період здійснював незаконний вилов риби у заплаві р.Луга, в с.Щенятин, Іваничівського району. Він встиг виловити 17 пліток, 4 окуні та одину щуку, чим завдав шкоду на суму 1513 грн.

Хотілося б нагадати, що право безперешкодного доступу до водойм мають всі громадяни. Крім того, органи рибоохорони є правоохоронними органами та мають право безперешкодного доступу до територій (у тому числі об'єктів природно-заповідного фонду) і приміщень підприємств, установ та організацій, з метою здійснення контролю за дотриманням вимог законодавства в галузі охорони, використання і відтворення водних біоресурсів.

Старший Нововолинської рибоохоронної дільниці                                      Юрій Пахода

Категорія: Рибоохоронна робота | Переглядів: 170 | Додав: Live
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]