Перешкоджання рибоохоронного рейду!!! - 18 Квітня 2016 - Персональний сайт
Головна » 2016 » Квітень » 18 » Перешкоджання рибоохоронного рейду!!!
16:35
Перешкоджання рибоохоронного рейду!!!

З 15.04. по 17.04.2016р. Працівниками Волиньрибоохорони спільно з прикордонною службою, поліцією, охороною національного природного парку   був проведений рибоохоронний рейд на території Любешівського району під час якого було викрито 3 грубих порушення за ст. 85 ч. 4 КУпАП та 19 порушень правил любительського та спортивного рибальства за ст. 85 ч. 3 накладено штрафів на 867 грн.

         15.04.2016р. під час підходу до озера Рогізне неподалік с. Ветли Любешівського району були виявлені та затримані два громадянина мешканці с. Ветли в яких при собі були присутні дві риболовецькі сітки та риба свіжа снула карась сріблястий в кількості 20 екземплярів які вони зловили на меліоративних каналах чим завдали збитків рибним запасам України на 340 грн. Під час затримання дані громадяни вели себе неадекватно один із них намагався з’їсти  рибину !!! Під час складання адмінматеріалів на підмогу до браконьєрів приїхали їхні родичі та інші мешканці села серед яких як вияснилось була дружина одного із затриманих і давай вмовляти працівників рибоохорони та прикордонників відпустити порушників мовляв давайте «порішаєм» а якщо ні то зараз збереться все село і вам  тут буде неперелепки. Для забезпечення громадського порядку було викликано працівників поліції та все ж таки були складені адміністративні протоколи які будуть направлені в Любешівський районний суд для притягнення винних до відповідальності та відшкодування завданих ними збитків.

    

            Та пригоди для рейдової групи ще не закінчились. Прибувши до озера Рогізне на нас вже чикали місцеві жителі близько 50 чоловік які перешкоджали проведенню рибоохоронного рейду шляхом перекриття дороги не даючи під’їхати до озера та випливти човном на воду для зачистки озера від заборонених знарядь лову. За допомогою працівників поліції,  та працівників НПП «Прип’ять Стохід» все ж таки було виявлено та вилучено з води 14 сіток із рибою, сітки були знищені, про це складено акт знищення працівниками НПП «Прип’ять Стохід» рибу було відпущено в природне середовище.

    

         17.04.2016р. рибоохоронний рейд було продовжено на Бихівському водосховищі неподалік с. Бихів Любешівського району. На даній водоймі було виявлено неповнолітнього який ловив рибу острогою під час нересту при чому риби зловити не встиг, також було виявлено рибалок які здійснювали вилов риби в нерестовий період знаряддями любительського і спортивного рибальства у кількості що перевищує норму.

         Волиньрибоохорона нагадує що під час нерестового періоду любительське рибальство дозволяється проводити з берега однією поплавковою, донною вудкою з одним гачком або спінінгом  за межами нерестовищ.

 

 

Головний державний інспектор                                                    Жук О.М.

Категорія: Рибоохоронна робота | Переглядів: 206 | Додав: Live
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]