Новини - Персональний сайт
Головна » Новини
27 червня 2012 р. у Волинському обласному управлінні агропромислового розвитку за участю працівників Волинського обласного осередку ВГО «Всеукраїнський бухгалтерський Клуб», представництва редакції «Баланс-Агро», спеціалістів Волиньдержрибоохорони, державної інспекції з питань праці в області, державної податкової служби в області, проводився семінар-практикум для сільськогосподарських підприємств, в тому числі суб’єктам аквакультури, на якому було розглянуто наступні питання:
1. Оплати праці та її індексація.
2. Дотримання вимог Порядку ведення реєстру виданих та отриманих податкових накладних. Відпрацювання помилок. Усунення відхилень між Реєстром виданих та отриманих податкових накладних та ЄРПН.
3. ПДФО. Порядок заповнення Форми- 1ДФ.
4. Амортизаційна політика сільськогосподарських підприємств: особливості, застереження, податкові наслідки.
5. Методи оцінки біологічних активів у відповідності до ПСБО 30 "біологічні активи"
6. Визначення собівартості продукції рослинництва: проблемні питання і шляхи їх вирішення.
7. Ведення суб’єктами аквакультури обліку вилучення водних біоресурсів, внесення добрив, кормів, проведення зариблення. Оформлення первинної документації та подача річної статистичної звітності до територіального органу рибоохорони за затвердженою формою № 1А–риба «Виробництво продукції аквакультури за 20____р.».

Провідний іхтіолог Волиньдержрибоохорони Олександр Климнюк


Категорія: Новини | Переглядів: 153 | Додав: Live | Дата: 03.07.2012

Під час рейдів, окрім здійснення контролю за незаконним виловом риби та інших водних біоресурсів на водоймах області, не оминають увагою рибінспектори і волинських ринків. 

13 червня під час проведення рибоохоронної операції «Ринок» старшим державним інспектором Володимиром Жигалюком на центральному ринку смт. Іваничі було затримано громадянина Анатолія В., який займався незаконним продажем забороненого знаряддя добування риби та інших водних біоресурсів - сітки.

Як розповів провідний юрисконсульт Волиньдержрибоохорони Андрій Лапків, 12 травня 2011 р. Верховною Радою України внесено зміни до Закону «Про тваринний світ» в частині посилення заходів по боротьбі з браконьєрством. Вищевказаний Закон було доповнено положеннями, які визначають склад знарядь добування об‘єктів тваринного світу, що заборонені для виготовлення, збуту та застосування в Україні. Для добування об’єктів тваринного світу (зокрема риб та інших водних живих ресурсів) забороняються виготовлення, збут, застосування, зберігання отруйних принад, колючих знарядь лову, електроловильних систем (електровудок), вибухових речовин, монониткових (волосінних) сіток (крім тих, що призначені для промислового лову), а також інших заборонених засобів. Забороняється ввезення в Україну електроловильних систем (електровудок), монониткових (волосінних) сіток та інших засобів добування риб, заборонених законом. Згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення, передбачена і адміністративна відповідальність за незаконну торгівлю забороненими знаряддями лову.

На даного громадянина працівником рибоохорони складено адмінпротокол, який переданий в Іваничівський районний суд для вирішення питання про притягнення громадянина Анатолія В.  до адміністративної відповідальності.

За незаконне виготовлення чи збут заборонених знарядь добування об'єктів тваринного або рослинного світу передбачена адміністративна відповідальність, відповідно до ст. 85-1 КУпАП та штраф в розмірі від 153 до 357 грн. з конфіскацією цих знарядь, матеріалів та засобів для їх виготовлення.

Для забезпечення збереження риби та інших водних живих ресурсів управління рибоохорони просить громадян не бути байдужими до порушень природоохоронного законодавства та своєчасно повідомляти про варварське знищення риби із застосуванням заборонених знарядь лову: електроструму, вибухівок, сітних знарядь лову в органи рибоохорони по цілодобових телефонах «гарячої лінії»: 067-360-78-40 та 0332 (24-35-77). 

Категорія: Новини | Переглядів: 216 | Додав: Live | Дата: 26.06.2012

15 червня 2012 р. вранці о 5 годині 30 хвилин під час рибоохоронного рейду
на рибогосподарському водному об’єкті – ставі в урочищі Вигін, що знаходиться
на території Великоведмезької сільської ради Маневицького району старшим
державним інспектором Волиньдержрибоохорони Леонідом Поліщуком було затримано
надзвичайного браконьєра – Котика Бориса, який, не дивлячись на ранню пору, на
даний момент уже встиг упіймати у свої «кігті» 9 екз. товстолоба, 4 екз. сазана
(коропа), 1 екз. - амура білого, 2 екз. – плітки, 2 екз. лина, 2 екз. карася і
1 щуку, загальною вагою 8 кг.

У результаті зайняття незаконним рибним промислом Котик Борис завдав
рибному господарству України збитків на значну суму 4556,00 грн.

Незаконний вилов водних біоресурсів громадянин Котик Борис здійснював за
допомогою 10 промислових знарядь лову – сіток.

Як повідомив провідний юрисконсульт Волиньдержрибоохорони Андрій Лапків,
матеріали по даному факту направлені у Маневицький районний суд.

За вказані дії передбачена адміністративна відповідальність та штраф в
розмірі від 340 до 680 грн., з конфіскацією знарядь і засобів вчинення
правопорушення та незаконно добутих водних біоресурсів.
Окрім штрафу із громадянина Котика Бориса буде стягнута заподіяна шкода,
завданарибному господарству України,
внаслідок незаконного зайняття рибним промислом на значну суму 4556,00 грн.

Категорія: Новини | Переглядів: 155 | Додав: Live | Дата: 19.06.2012

Під  час проведення рибоохоронних рейдів державними інспекторами Волиньдержрибоохорони вилучаються різноманітні заборонені засоби і знаряддя лову водних біоресурсів, які відразу передаються склад конфіскованого майна чи здавалися до відповідних судів, як доказова база до адміністративних матеріалів. 

За рішеннями судів, по вилучених заборонених знаряддях лову риби у браконьєрів та в міру накопичення безгосподарських знарядь комісією по оцінці конфіскованого та безгосподарського майна та подальшого розпорядження ним, в присутності податкових ревізорів-інспекторів відділу роботи з безгосподарським майном управління погашення прострочених податкових зобов'язань Луцької об'єднаної державної податкової інспекції і державних виконавців підрозділу примусового виконання рішень ДВС знищено 181 браконьєрське знаряддя лову, серед яких промислові знаряддя лову - сітки, ятери та заборонені знаряддя лову - «екрани», загальною довжиною близько 7 кілометрів.

Серед найбільш популярних знарядь та засобів лову серед браконьєрів залишаються: промислові знаряддя лову - сітки, неводи, ятери та заборонені знаряддя лову - «екрани», металеві ості, кловні, «крила», «павуки».

Покращити ситуацію щодо зменшення браконьєрства на водних плесах можуть зміни до Закону «Про тваринний світ» в частині посилення заходів по боротьбі з браконьєрством, що прийняті Верховною Радою України 12 травня 2011 р. і набули чинності в червні 2011 року, Вищевказаний Закон було доповнено положеннями, які визначають склад знарядь добування об‘єктів тваринного світу, що заборонені для виготовлення, збуту та застосування в Україні. Для добування об’єктів тваринного світу (зокрема риб та інших водних живих ресурсів) забороняються виготовлення, збут, застосування, зберігання отруйних принад, колючих знарядь лову, електроловильних систем (електровудок), вибухових речовин, монониткових (волосінних) сіток (крім тих, що призначені для промислового лову), а також інших заборонених засобів.

Забороняється ввезення в Україну електроловильних систем (електровудок), монониткових (волосінних) сіток та інших засобів добування риб, заборонених законом. Волиньдержрибоохорона нагадує про заборону реалізації заборонених знарядь лову на ринках області підприємцями та фізичними особами.

Виготовлення, збут заборонених знарядь добування риби карається накладенням штрафу від 158 до 357 грн. з конфіскацією цих знарядь, матеріалів та засобів для їх виготовлення. У випадку застосування заборонених знарядь для вилову риби передбачена адміністративна відповідальність та штраф в розмірі від 340 до 680 грн., з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення та незаконно добутих водних живих ресурсів.

А якщо було допущено масове винищення риби, буде застосоване покарання у вигляді штрафу в розмірі 3400 – 6800 грн. або позбавлення волі строком до 3 років, з конфіскацією знарядь і засобів лову, та незаконно добутих водних живих рес... Читати далі »

Категорія: Новини | Переглядів: 215 | Додав: Live | Дата: 13.06.2012


28 квітня 2012 р. під час проведення рибооохоронного рейду по рибогосподарських водних об’єктах Іваничівського району старшим державним інспектором Волиньдержрибоохорони Володимиром Жигалюком за участю громадських інспекторів рибоохорони та працівників Нововолинського МВ УМВС України було затримано громадян Миколу Холмецького та Василя Лиса в яких виявлено промислові знаряддя лову – 8 (вісім) сіток, без дозволу на промисел та гумовий човен в заборонений нерестовий період біля рибогосподарського водного об’єкта р. Західний Буг поблизу села Мовників Іваничівського району. Під час встановлення вищезазначених осіб, що порушили природоохоронне законодавство з’ясувалося, що Микола Холмецький є головою Іваничівської районної організації УТМР і в його діях окрім порушення природоохоронного законодавства в нерестовий період вбачається ще й присвоєння владних повноважень. У затриманих Миколи Холмецького та Василя Лиса вилучено цінні породи риб: лящ – 8 екз., плітка – 18 екз., окунь – 11 екз., йорж – 5 екз., плоскирка – 2 екз., всього 44 екз. риб, загальною вагою 8,65 кг., чим завдано рибному господарству України збитків на значну суму 3230,00 грн.Під час затримання жодного документа, що підтверджує законність перебування Холмецького М. та Лиса В. на даному рибогосподарському водному об’єкті не було надано. Також в наявності у них не було жодних матеріалів, що підтверджують факт вилучення знарядь лову - сіток та водних біоресурсів (риби) з природного середовища. 
Під час затримання Холмецький М.М. чинив злісну непокору, не виконував законні вимоги старшого державного інспектора Волиньдержрибоохорони Жигалюка В.В. та працівників Нововолинського МВ УМВС України чим чинив перешкоду для з’ясування обставин справи. Забороняв гр. Лису В.І. відкрити автомобіль для проведення огляду працівниками міліції. Матеріали по даному факту були направлені в прокуратуру Іваничівського району для з’ясування обставин правомірності дій Миколи Холмецького та Василя Лиса. Іваничівською прокуратурою розглянуто дані матеріали та направлено їх у Іваничівський РВ УМВС України у Волинській області для організації дослідчої перевірки за ознаками злочинів, передбачених ст. ст. 249, 353 КК України.Довідково: Стаття 249. Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом 1. Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду, - карається штрафом від ста (1700 грн.) до двохсот (3400 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.Стаття 353 Кримінального Кодексу України - Самовільне присвоєння владних повноважень або звання службової особи 1. Самовільне присвоєння владних повноважень або звання службової особи, поєднане із вчиненням будь-яких суспільно небезпечних діянь, - карається штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700 грн) або... Читати далі »
Категорія: Новини | Переглядів: 379 | Додав: Live | Дата: 07.06.2012

27 травня 2012 р. о 6:30 год. ранку старшим державним інспектором Волиньдержрибоохорони Леонідом Поліщуком разом із працівниками Маневицького держлісгоспу Миколою Корцем та Юрієм Бугайчуком було затримано громадян Валентина Д. та Олега С., які здійснювали незаконний вилов водних біоресурсів в нерестовий період на рибогосподарському водному об’єкті, який знаходиться на території Черевахівської сільської ради Маневицького району за допомогою промислових знарядь лову (сіток) з гумового човна без дозволу на промисел, під час чого зловили цінні породи риб: щука – 3 екз., окунь – 41 екз., йорж звичайний – 4 екз., золотистий карась – 1 екз., загальною вагою 3,38 кг.

Нагадаємо, що карась золотистий (Carassius carassius), як вразливий вид риби, відповідно до Наказу Міністерства охорони навколишнього середовища України № 313 від 17.06.2009 р. віднесений до червонокнижних видів риб і перебуває під особливою охороною держави.

У результаті зайняття незаконним рибним промислом даними громадянами, завдано рибному господарству України збитків на значну суму 1785,00 грн.

Матеріали по даному факту направлені в Маневицький РВ УМВС для порушення кримінальної справи.

Категорія: Новини | Переглядів: 252 | Додав: Live | Дата: 06.06.2012

В штучному зарибненні озера Нечимне, окрім працівників Волиньдержрибоохорони брали участь і активісти ГО "Волинська підводна федерація "Підводний світ”. Це вже друга екологічна акція на берегах Нечимного: кілька тижнів тому озеро зарибнювали з ініціативи працівники лісового господарства області.


Категорія: Новини | Переглядів: 222 | Додав: Live | Дата: 05.06.2012

День Перемоги це - свято зі сльозами на очах. Сльози щастя, радості і болю, болю спогадів, душевних і тілесних ран – такі емоції несе знаменний День Перемоги. Невблаганний плин років викарбував у сьогоденні 67-му річницю цієї великої дати з дня закінчення Великої Вітчизняної війни, лишаючи позад себе сторінки історії, втрати і пам'ять.

З кожним роком все меншає очевидців цих жахливих бойових дій, наших визволителів – сивочолих ветеранів. Але вони чекають зустрічей, теплих розмов, уваги, підтримки, розуміння і турботи, як ніхто інший.

Напередодні 9 Травня працівники Волиньдерржрибоохорони долучилися до акцій щодо привітання ветеранів та інвалідів Великої Вітчизняної Війни – жителів селища Цумань і сіл Карпилівка та Грем’яче Ківерцівського району, щоб поспілкуватися та вручити сивочолим героям подарунки напередодні свята.

Усі ветерани та інваліди Великої Вітчизняної Війни радо зустріли рибоохоронців і зі сльозами на очах пригадали лихоліття війни та радість Перемоги.

Традиційно, як і щороку, представники Волиньдерржрибоохорони взяли участь в урочистостях з нагоди святкування Дня Перемоги, покладанні вінків до обелісків Слави у всіх районах та містах Волинської області.


Категорія: Новини | Переглядів: 130 | Додав: Live | Дата: 14.05.2012

Під час проведення рибоохоронної операції «Ринок», провідним іхтіологом Волиньдержрибоохорони Климнюком О.М., державним інспектором Раховським О.М. спільно з державним інспектором Державної екологічної інспекції у Волинській області Байцим С.В., державними інспекторами Муніципальної дружини Луцької міської ради Сльозко С.В. та Михалюк С.М., 10 травня 2012 року на Центральному ринку м. Луцьк було виявлено 2 факти незаконного продажу заборонених знарядь добування риби та інших водних біоресурсів.

Так підприємці Власюк та Рудецький намагалися реалізувати заборонені знаряддя добування риби та інших водних біоресурсів – дві сітки.  

На даних громадян працівниками рибоохорони складено адмінпротоколи, які будуть передані в Луцький міськрайонний суд для вирішення питання про притягнення до адміністративної відповідальності. 

За незаконне виготовлення чи збут заборонених знарядь добування об'єктів тваринного або рослинного світу передбачена адміністративна відповідальність та штраф в розмірі від 153 до 357 грн. з конфіскацією цих знарядь, матеріалів та засобів для їх виготовлення.

... Читати далі »

Категорія: Новини | Переглядів: 303 | Додав: Live | Дата: 14.05.2012


02 травня 2012 р.  громадяни Василь К. та Віталій Р.. вирішили незаконно порибалити на рибогосподарському водному об’єкті оз. Домашнє, біля с. Кримне Старовижівського району і прихопили із собою  11 (одинадцять) сіток.

О 05:30 год. вищезазначені особи були затримані співробітниками рибоохорони під час здійснення незаконного вилову водних біоресурсів промисловими знаряддями лову – сітками, без дозволу на промисел, за допомогою деревяного човна в заборонений нерестовий період  

Під час чого Василь К. та Віталій Р. зловили цінні породи риб: карась – 80 екз., лящ – 18 екз., окунь – 2 екз., раки – 11 екз. загальною вагою 16 кг.

У результаті зайняття незаконним рибним промислом громадян ними завдано рибному господарству України збитків на значну суму 4734,50 грн.

У їх діях вбачаються ознаки кримінального злочину, передбаченого ч. 1 ст 249 КК України.

Матеріали по даному факту направлені в Старовижівський РВ УМВС для порушення кримінальної справи.

Категорія: Новини | Переглядів: 229 | Додав: Live | Дата: 07.05.2012

« 1 2 ... 11 12 13 14 15 ... 24 25 »