Новини - Персональний сайт
Головна » Новини

11 травня 2014 р. під час нерестового періоду спільними зусиллями активістів «Правого сектора» Володимира-Волинського району та мешканців села Федорівка були затримані громадяни Олександр П. та Микола Г., які здійснювали вилов риби за допомогою застосуванням електроструму в р. Луга, неподалік с. Федорівка, Володимир-Волинського району. При цьому вони використовували гумовий човен та акумуляторну батарею. Під час затримання зазначені громадяни хотіли позбутися електроловильного пристрою та виловленої риби, а саме намагалися викинути їх в річку, але завдяки мешканцям села Федорівки зробити цього не вдалось.

На місце подій оперативно прибули працівники міліції та інспектори рибоохорони. Під час незаконного лову цінних видів риб вищезазначені громадяни встигли спіймати одного в’язя та одну плітку загальною вагою 1 кг, чим завдали збитків на суму 221 грн. Елетроловильні пристрої та човен вилучені, складено адміністративні матеріали. Оскільки вилов риби проводився із застосуванням електроструму, наразі вирішується питання про порушення кримінальної справи за ч.2 ст. 249 КК України. Результатом такої рибалки може бути накладення штрафу в розмірі 3400 – 6800 грн. або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією усіх знарядь і засобів. Хочеться, щоб цей випадок послужив уроком для інших любителів незаконної ловлі, оскільки рано чи пізно за такі дії доведеться відповідати перед законом. Нагадуємо, що в управлінні рибоохорони функціонує цілодобова телефонна «гаряча лінія» (0332) 24-35-77, 067-360-78-40.

Головний державний інспектор

Нововолинської рибоохоронної дільниці                                        Володимир Жигалюк

Категорія: Новини | Переглядів: 185 | Додав: Live | Дата: 15.05.2014

Під час святкування травневих свят 01.05.2014 р. інспектори сектору оперативної роботи провели рибоохоронний рейд спільно з громадськими інспекторами рибоохорони з метою дотримання обмежень в нерестовий період. Під час рибоохоронних заходів на водному об’єкті, що з’єднаний з р. Полонка неподалік с. Чаруків Луцького району було затримано жителя цього ж села – громадянина Віталія Ц., який займався незаконним виловом риби за допомогою двох промислових сіток. Під час незаконних дій вказаний громадянин встиг зловили цінні види риб: 142 сріблястих карасі, 1 щуку, 4 плітки загальною вагою 11 кг. Підрахунки показали, що зазначеними діями громадянин заподіяли шкоду рибному господарству України на суму 3094 грн.

Відносно даного громадянина складено адміністративні матеріали та направлено в Луцький міськрайонний суд. Знаряддя лову було вилучено. За дане правопорушення передбачено штраф в розмірі від 340 до 680 грн. та відшкодування завданих збитків. Хочеться, щоб цей випадок послужив уроком для інших любителів незаконної ловлі, оскільки рано чи пізно за такі дії доведеться відповідати перед законом. Нагадуємо, що в управлінні рибоохорони функціонує цілодобова телефонна «гаряча лінія» (0332) 24-35-77, 067-360-78-40.

Головний державний інспектори сектору оперативної роботи       Олександр Герасимюк

Категорія: Новини | Переглядів: 193 | Додав: Live | Дата: 08.05.2014

 

З 2 по 4 травня на водоймі Олексіївка відбувався чемпіонат України з ловлі хижої риби спінінгом з берега. На всеукраїнській першості виступали і волинські риболови, - повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Волинської обласної державної адміністрації. Участь у триденних змаганнях, що відбувалися на річці Паланці, взяла 31 команда майже зі всіх регіонів України. Волинь на змаганнях представляв квартет рибалок у складі: Віжанського Віталія, Редчука Максима та Боярчука Сергія. Запасним членом команди був Анатолій Литвинюк, який підтримував колег під час змагань. За підсумками стартів волинські спортсмени-рибалки посіли перше загальнокомандне місце. Волинь може похизуватися високими здобутками у спортивні риболовлі і на міжнародному рівні. Нагадаємо, що наш земляк Віктор Жалнін взимку став чемпіоном світу із ловлі «мормишкою». Приємно, що волинські спортсмени-риболови гідно представляють честь області не лише на чемпіонаті України, а й на міжнародній арені.

Джерело: Під прицілом

Категорія: Новини | Переглядів: 195 | Додав: Live | Дата: 08.05.2014

3 травня 2014 р. був головний державний інспектор Ратнівської рибоохоронної дільниці Геннадій Мазурик спільно з групою дільничних інспекторів Камінь-Каширського РВ УМВС України у Волинській області провели рибоохоронний рейд на озерах Камінь-Каширського району. В ході проведення рибоохоронного рейду на озері Добре Раків-Ліської с/р було затримано жителя с. Раків-Ліс Сергія К.,1987 року народження, який чотирма сітками виловив 8,4 кг риби різних видів, зокрема: 4 плітки, 6 окунів, 1 лин, 6 сазанів, 5 лящів, 38 краснопірок. Підрахунки показали, що зазначеними діями громадянин заподіяв шкоду рибному господарству України на суму 12131 грн.

До речі, озеро Добре входить до території природно-заповідного фонду місцевого значення – гідрологічної пам’ятки природи «Озеро Добре» і, відповідно, має особливий охоронюваний статус. Оскільки, дії громадянина вказували на те, що державним рибним ресурсам заподіяно істотну шкоду, інспектори Волиньрибоохорони викликали слідчо-оперативну групу Камінь-Каширського РВ УМВС. Наразі вирішується питання про порушення кримінальної справи за ст. 249 КК України. Хочеться, щоб цей випадок послужив уроком для інших любителів незаконної ловлі, оскільки рано чи пізно за такі дії доведеться відповідати перед законом. Нагадуємо, що в управлінні рибоохорони функціонує цілодобова телефонна «гаряча лінія» (0332) 24-35-77, 067-360-78-40.

Головний державний інспектор

Ратнівської рибоохоронної дільниці                                 Геннадій Мазурик

Категорія: Новини | Переглядів: 280 | Додав: Live | Дата: 05.05.2014

Нині у державних інспекторів управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Волинській області гарячий період. Адже саме зараз проходить нерест, спокій і безпека якого значною мірою зумовить у подальшому приріст живого срібла у водоймах області. З початку року природоохоронці склали вже понад три сотні протоколів на тих, хто користується виходом на мілководдя риби для продовження роду.

На них накладено штрафів на суму понад 14 тисяч гривень. Ще стільки їм належить відшкодувати за завдання матеріальної шкоди державному ресурсу, яким є риба в річках та озерах. — На жаль, перспектива легкого заробітку і майже безвитратної наживи штовхає багатьох людей на правопорушення, — керівник волинських рибоохоронців Тарас Куньчик. — А складені нами протоколи після передачі в інші обумовлені законодавством правоохоронні органи, хоч як це прикро, не завжди мають логічне завершення.

Крім двох з половиною десятків кілометрів сіток, державні інспектори Волиньрибоохорони комісійно знищили також інші заборонені засоби і знаряддя лову — ості, верші, кловні, неводи тощо.

Щоб таких щук у наших водоймах водилося багато, треба суворо дотримуватися правил рибальства.

Джерело: Урядовий Кур'єр

Категорія: Новини | Переглядів: 155 | Додав: Live | Дата: 28.04.2014

З відчуттям глибокої радості і від щирого серця поздоровляємо Вас з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою!

Нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій! Нехай до Вашої оселі прийде здоров’я, любов, щастя, добробут. Душа нехай світлішою стає, серце пламеніє любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими. Нехай сила Воскресіння Господнього допоможе нам пережити всі негаразди, забути образи, зрозуміти просту істину: справжнє щастя – це дарувати щастя. 

Всіх Вам земних благ!

З повагою, колектив Волиньрибоохорони

18.04.2014 р.

Категорія: Новини | Переглядів: 241 | Додав: Live | Дата: 18.04.2014

Категорія: Новини | Переглядів: 284 | Додав: Live | Дата: 17.04.2014

При проведенні рибоохоронних рейдів державними інспекторами Волиньрибоохорони в порушників рибоохоронного законодавства вилучаються різноманітні заборонені засоби і знаряддя лову, окремо вилучаються і безгосподарські знаряддя лову, які засмічують водне плесо. Всі ці знаряддя лову тимчасово зберігаються на складі конфіскованого майна.

Після прийняття відповідного рішення по справі, вилучені знаряддя лову оцінюються та знищуються згідно чинного законодавства спеціальною комісією до складу якої входять представники рибоохорони, Державної виконавчої служби Луцького міського управління юстиції у Волинській області, управління департаменту фінансів Волинської обласної державної адміністрації, головного управління Міндоходів у Волинській області.

Так, в березні 2014 р. було проведено знищення засобів лову риби, вилучених у порушників Правил рибальства та безгосподарського майна (сітки, ятері, ості, кловні та ін. заборонені знаряддя лову) загальною кількістю 619 шт., загальна довжина сітних знарядь лову становила більш ніж 25 км. 

Головний держаний інспектор 

сектору оперативної роботи Волиньрибоохорони           Олександр Герасимюк

Категорія: Новини | Переглядів: 222 | Додав: Live | Дата: 16.04.2014

Весняно-літня нерестова заборона вилову водних біоресурсів на водоймах Волинської області потребує значних зусиль не тільки Волиньрибоохорони, а й інших природо-, правоохоронних органів та громадських організацій. Тому, 8 квітня 2014 р. за ініціативи Волиньрибоохорони було організовано та проведено нараду з представниками ВГО «Громада рибалок України» у Волинській області та Федерацією риболовного спорту України у Волинській області, де розглядались питання щодо належної охорони водних біоресурсів під час нересту та створення оптимальних умов для нерестового процесу.

Під час проведення наради було обговорено та визначено напрямки спільної роботи по наступних напрямках: - проведення спільних рибоохоронних рейдів по рибогосподарських водних об’єктах Волинської області; - оперативне реагування на телефонні повідомлення представників громадських організацій про порушення рибоохоронного законодавства; - посилення роботи по контролю за ринками та стихійними ринками області; - спільний контроль по недопущенню в нерестовий період днопоглиблювальних, вибухових та інших робіт, видобуток гравію та піщано-ракушкової суміші, знищення водної рослинності; - систематичне висвітлення результатів спільно проведеної роботи по контролю та відтворення водних біоресурсів в ЗМІ. З метою контролю за координацією зазначених заходів затверджено відповідний план спільних дій. 

Начальник відділу охорони

водних біоресурсів Волиньрибоохорони                        Сергій Починок

Категорія: Новини | Переглядів: 171 | Додав: Live | Дата: 15.04.2014

Нещодавно інспектори Луцької рибоохоронної дільниці провели рибоохоронний рейд спільно з громадськістю. Під час рибоохоронних заходів на р. Чорногузка поблизу с. Тертки Луцького району було затримано групу осіб в складі трьох чоловік, які займалися незаконним виловом риби за допомогою промислового знаряддя лову кустарного виробництва - «невода». Ними виявились 2 жителі с. Сьомаки - Павло В., Геннадій М. та 1 житель с. Одеради Юрій В., які прибули на водойму легковим автомобілем ВАЗ.

Під час незаконних дій зазначені громадяни встигли зловили цінні види риб: щука – 4 екз., плітка – 9 екз., окунь – 14 екз. Підрахунки показали, що зазначеними діями громадяни заподіяли шкоду рибному господарству України на суму на суму 2363 грн.

Відносно цих громадян складено адміністративні матеріали та направлено в Луцький міськрайонний суд. Знаряддя лову було вилучено. За дане правопорушення передбачено штраф в розмірі від 340 до 680 грн. та відшкодування завданих збитків.

Хочеться, щоб цей випадок послужив уроком для інших любителів незаконної ловлі, оскільки рано чи пізно за такі дії доведеться відповідати перед законом. Нагадуємо, що в управлінні рибоохорони функціонує цілодобова телефонна «гаряча лінія» (0332) 24-35-77, 067-360-78-40.

Головні державні інспектори Волиньрибоохорони                  Петро Логвін

                                                                                            Олександр Раховський

Категорія: Новини | Переглядів: 329 | Додав: Live | Дата: 28.03.2014

« 1 2 ... 11 12 13 14 15 ... 34 35 »