Новини - Персональний сайт
Головна » Новини
Оголошується початок щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у 2013 році. 

Щорічний Всеукраїнський конкурс

«КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ»

серед державних службовців ВОЛИНЬРИБООХОРОНИ у 2013 році


Метою Конкурсу є зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців. 

Номінації Конкурсу:

«Кращий керівник»


вимоги – загальний стаж державної служби не менш як п’ять років, з них на керівних посадах не менш як два роки;

«Кращий спеціаліст»

вимоги – загальний стаж державної служби не менш як два роки.

ОГОЛОШУЄТЬСЯ 


початок щорічного Всеукраїнського конкурсу

«Кращий державний службовець» у 2013 році

ЗАВДАННЯ КОНКУРСУ:


- виявлення та заохочення найбільш професійно підготовлених державних службовців, які успішно та ініціативно виконують службові обов'язки, мають організаторські здібності, що ґрунтуються на сучасних знаннях;

- удосконалення знань і професійного рівня державних службовців;

- створення умов для кар’єрного зростання державних службовців;

- залучення висококваліфікованих фахівців, зокрема молоді, до роботи в центральних органах виконавчої влади;

- сприяння підвищенню ефективності роботи з надання адміністративних послуг громадянам;

- вплив на формування суспільної думки щодо престижу державної служби, залучення високопрофесійних управлінців до роботи в органах виконавчої влади;

- виховання у державних службовців почуття шанобливого ставлення до своєї професії, основних принципів державної служби.
Категорія: Новини | Переглядів: 234 | Додав: Live | Дата: 14.03.2013

Любі жінки! 

Від усієї душі вітаємо Вас із найпрекраснішим, радісним днем весни – 8 Березня. Все, що уособлює собою жінка - любов, краса, ніжність, доброта, гармонія, - розквітає в цей чудовий день, зігрітий усмішками, подарунками та квітами. 

Ви - початок всіх початків: життя, любові, весни. Ви завжди різні - мудрі, терплячі і дбайливі мами, надійні дружини, дорогі бабусі, дочки, сестри і подруги. Ви ближче всіх приймаєте до серця чужий біль, завжди готові прийти на допомогу, захистити весь світ від різних бід та смутку.

Спасибі Вам за доброту, за мудрість і терпіння, за вашу щоденну працю, за те, що служите для нас джерелом натхнення і піднесених почуттів. Нехай у вашій душі завжди буде весна, а щастя, любов і удача не залишають вас ніколи!

З повагою начальник Волиньрибоохорони Т.М. Куньчик

Категорія: Новини | Переглядів: 126 | Додав: Live | Дата: 07.03.2013

28 лютого 2013 р. заступник голови облдержадміністрації Віталій Карпюк спільно з заступником голови Державного агентства рибного господарства України Миколою Карпенко в м. Ковель провели виїзну розширену нараду з питань впорядкування використання водних об’єктів області, наданих в оренду. 
В нараді прийняли участь представники обласної ради, керівники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації, представники територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, голови районних державних адміністрацій, районних та сільських рад, орендарі водних об’єктів, представники ЗМІ.


З доповідями виступили керівники обласної державної адміністрації, Волиньдержрибоохорони, Головного управління Держземагентства в області, Головного управління ветеринарної медицини в області, обласного управління водних ресурсів, Держекоінспекції в області, державної податкової служби в області та інші, а також орендарі водних об’єктів.
Учасників наради проінформували, що оренду в межах області надано 412 водних об’єктів, загальною площею водного дзеркала близько 4715,4 га, в тому числі: 45 озер, загальною площею водного дзеркала 588,7 га, 2 водосховища, загальною площею водного дзеркала 96,0 га, 365 ставків, загальною площею водного дзеркала 4030,7 га.
Згідно даних Головного управління статистики в області обсяги вилову риби за 2012 р. становлять 512,0 тонн, що на 8,7 % більше ніж в 2011 р. Середня фактична рибопродуктивність по орендованих водних об’єктах області становить 146 кг/га,
Найбільші показники по обсягах вилову риби становлять в Горохівському районі – 331,985 т., Луцькому району – 81,108 т., Ківерцівському районі – 92,15 т., Маневицькому районі – 58,588 т.
Особливу увагу було звернено на ЗУ «Про аквакультуру», яким буде регламентовано ведення рибництва на водоймах, які перебувають в постійному користуванні та на умовах оренди.
Обговорювались питання ефективності рибного господарства, вирощування рибопосадкового матеріалу та товарної риби. Окремо наголошувалось на дотриманні природоохоронного, водного, земельного, ветеринарно-санітарного та іншого законодавства. Порушувалось також питання орендної плати за користування землями водного фонду та проблемні питання під час здійснення рибогосподарської діяльності.


В ході проведення наради заступником голови облдержадміністрації було видано окремі доручення відповідним керівникам щодо проведення відповідної роботи з метою подальшого підвищення ефективності використання орендованих водних об’єктів та забезпечення ринку області якісною прісноводною рибою.

Головний спеціаліст сектору іхтіології
та регулювання рибальства Волиньрибоохорони Василь Бігун
Категорія: Новини | Переглядів: 153 | Додав: Live | Дата: 06.03.2013

Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Волинській області 
ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантної посади

- головний спеціаліст сектору юридичного забезпечення та роботи з персоналом. 


ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ: громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування (спеціаліст, магістр), стаж роботи за фахом на держслужбі на посаді головного спеціаліста чи в інших сферах управління не менше 3 років, вільне володіння державною мовою, уміння працювати на комп’ютері.
Інформація про конкретні функціональні обов’язки, умови оплати праці, необхідний перелік документів надаються додатково.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Луцьк, вул. Товарова, 11.
Телефон для довідок: 243577.
Категорія: Новини | Переглядів: 126 | Додав: Live | Дата: 01.03.2013


Днями водне плесо у селі Новостав Боратинської сільської ради, яке з 2006-го року орендує Олександр Романчук, поповнилося новими „мешканцями”.
 Під пильним оком головного спеціаліста сектору іхтіології та регулювання рибальства Волиньрибоохорони Василя Бігуна, представників місцевої влади у водойму запустили півтори тонни білого й строкатого товстолоба, про що складено відповідальний акт. 
 Взагалі ж, на цьому водному об’єкті орендар створив культурно-рибне господарство, в якому взято курс на розвиток аматорського спортивного рибальства. Адже тут водиться короп, білий амур, окунь, сом, линок, плітка. 
Пан Олександр пояснив причину досить раннього першого зариблення тим, що у прохолодній воді краще приживаються мальки.
 „Самі ж товстолоби не створюють конкуренції аборигенним видам риб і є чудовими природними фільтраторами води. Білий товстолоб споживає в основному фітопланктон, а строкатий – зоопланктон”, - зазначив пан Василь. 
А тим часом риби вже активно освоювали свою нову домівку…

$IMAGE2$
$IMAGE4$
$IMAGE5$

Світлана ЗОЗУЛЯ.
На ... Читати далі »
Категорія: Новини | Переглядів: 424 | Додав: Live | Дата: 27.02.2013

Категорія: Новини | Переглядів: 133 | Додав: Live | Дата: 08.02.2013

Якщо власники водойм занедбають орендований об’єкт і виникне задуха, то вони будуть притягнуті до відповідальності – кажуть рибоохоронці краю. Згідно з договором, це може стати причиною для позбавлення права користуватися водним об’єктом. 

Льодовий покрив та обмежене потрапляння сонячних променів у воду позбавляють її кисню, що ускладнює виживання усіх живих організмів. Перші ознаки задухи такі: в ополонках з’являється велика кількість жучків-плавунців, піднімається мальок риби, згодом чується специфічний запах. Найбільш чутливі до відсутності кисню щуки, окуні, плітки, коропи та лящі.

Щоб уникнути задухи, прорубують великі ополонки – метр на метр – які мають займати 10% водойми, і встановлюють у них очеретяні снопи. Також створюють перепади води, щоб відбувалася взаємодія з киснем.

Щороку Волиньрибохорона відстежує ситуацію у місцях можливого мору риби у зимовий період і закликає усіх небайдужих, у разі виявлення передумов екологічного лиха, телефонувати за номером гарячої лінії 0332 24 35 77, щоб спільними зусиллями зберегти водні ресурси.

Джерело: сайт ВОДТРК
Категорія: Новини | Переглядів: 141 | Додав: Live | Дата: 07.02.2013


Гомельська і Брестська області Білорусі межують з Волинською, Рівненською, Житомирською, Київською та Чернігівською областями України. На цих територіях кілька транскордонних об’єктів рибальства, таких як озеро Біле Любешівського району Волинської області, річки Дніпро, Прип’ять і Сож. 
25 січня напередодні святкування 10-річчя Державної інспекції охорони тваринного і рослинного світу при Президенті Республіки Білорусь в Мінську пройшла трьохстороння робоча зустріч представників інспекції з колегами з Московсько-Окського територіального управління Федерального агентства з рибальства Росії та Державного агентства рибного господарства України.
До української делегації на чолі з директором Департаменту охорони, використання водних біоресурсів та регулювання рибальства Вадимом Литвиненко увійшли начальники Київрибоохорони Тарас Горобець та Чернігіврибоохорони Іван Сова.
Білоруські колеги брали участь в зустрічі під головуванням начальника Державної інспекції охорони тваринного і рослинного світу при Президенті Республіки Білорусь Сергія Новікова.
Представників російської сторони очолював керівник Московсько-Окського територіального управління Федерального агентства з рибальства Росії Володимир Долгов.
Учасники обговорили питання організації взаємодії органів рибальського контролю Республіки Білорусь, Російської Федерації та України щодо забезпечення законодавства на транскордонних водних об’єктах.


У ході переговорів білоруська та українська сторони підписали план взаємодії у сфері транскордонного рибальства. Він передбачає проведення щорічних робочих зустрічей для обміну досвідом, інформацією про зміни в законодавстві, спільних семінарів, конференцій, консультацій, а також одночасних рейдів, особливо в період весняного нересту, на транскордонних водних об’єктах.
Раніше аналогічний документ був підписаний з колегами з Московсько-Окського територіального управління Федерального агентства з рибальства. Взаємодія з російською стороною проходить досить успішно, спільні контрольні заходи приносять результат.
За 2012 рік на території Білорусі було затримано та притягнуто до відповідальності 22 рибалок-браконьєрів з Росії. Відомості про порушників своєчасно передаються російським колегам для занесення в базу даних.
По закінченні зустрічі російська і українська делегації висловили намір в майбутньому підписати подібний план взаємодії між відомствами своїх країн.

На фото (зліва направо Долгов В.В., Новіков С.В., Литвиненко В.О.)
Категорія: Новини | Переглядів: 131 | Додав: Live | Дата: 05.02.2013

На Волині екоінспектори врятували лебедя, - повідомляє прес-служба інспекції.

Працівники Державної екологічної інспекції у Волинській області під час проведення чергової рейдової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства учора, 3 лютого, поблизу села Городок Луцького району врятували молодого лебедя, який заплутався в браконьєрській сітці. Переконавшись, що життю лебедя нічого не загрожує, природоохоронці випустили птаха на волю.

Сім сіток екоінспектори знищили на місці події.
Категорія: Новини | Переглядів: 148 | Додав: Live | Дата: 04.02.2013

Як розповів головний державний інспектор Сектору оперативної роботи Волиньрибоохорони Олександр Герасимюк, зловити порушників природоохоронного законодавства, так званих браконьєрів, не так-то й просто: оскільки вони бояться стати здобиччю природоохоронних та правоохоронних органів і при найменшій підозрі «змотують вудки». 
Протягом тижня під час здійснення рибоохоронних рейдів на території м. Луцька, Луцького та Горохівського районів, інспекторами Сектору оперативної роботи та Луцької рибоохоронної дільниці Волиньрибоохорони Юрієм Шевчуком, Олександром Герасимюком, Петром Логвіним, Олександром Раховським та Юрієм Ришневським було викрито 29 порушень природоохоронного законодавства.
 Як повідомив завідувач сектору юридичного забезпечення та роботи з персоналом  Волиньрибоохорони Андрій Лапків, з них 23 – за порушення п. 4.2. «Правил любительського і спортивного рибальства», відповідальність за що передбачена ч. 3 ст 85 КУпАП, на порушників накладено штрафів на суму 748 гривень, станом на 31 січня ними сплачено штрафів на суму 612 гривень. 
6 порушень викрито на ринках м. Луцька (Центральному, Північному, «Лучеськ», на вулиці Львівській біля супермаркету «Наш Край»), за порушення порядку збуту водних біоресурсів - риби, загальною вагою 176 кілограмів.
Відповідальність за незаконну торгівлю, передбачена ч. 1 ст. 88-1 КУпАП, що тягне за собою накладення штрафу від 51 до 255 гривень, з конфіскацією об'єктів тваринного або рослинного світу чи без такої.

Довідково:
П. 4.2. «Правил любительського і спортивного рибальства»:
Любительський лов риби в зимовий період (від льодоставу до скресання криги) дозволяється зимовими вудками з блешнею вертикального блесніння з гачком не більше N 10, мормишкою, наживною і живцевою снастями із загальною кількістю гачків:
 - на усіх водоймах загального користування, а також тих, що закріплені за громадськими об'єднаннями - не більше п'яти на рибалку; 
- на водоймах, де впроваджене платне рибальство - не більше десяти на рибалку.

Категорія: Новини | Переглядів: 157 | Додав: Live | Дата: 01.02.2013

« 1 2 ... 11 12 13 14 15 ... 27 28 »