Новини - Персональний сайт
Головна » Новини

Категорія: Новини | Переглядів: 265 | Додав: Live | Дата: 17.03.2014

Дорогі жінки! 

Від усієї душі вітаємо Вас із найпрекраснішим, радісним днем весни – 8 Березня. Все, що уособлює собою жінка - любов, краса, ніжність, доброта, гармонія, - розквітає в цей чудовий день, зігрітий усмішками, подарунками та квітами. 

Ви - початок всіх початків: життя, любові, весни. Ви завжди різні - мудрі, терплячі і дбайливі мами, надійні дружини, дорогі бабусі, дочки, сестри і подруги. Ви ближче всіх приймаєте до серця чужий біль, завжди готові прийти на допомогу, захистити весь світ від різних бід та смутку.

Спасибі Вам за доброту, за мудрість і терпіння, за вашу щоденну працю, за те, що служите для нас джерелом натхнення і піднесених почуттів. Нехай у вашій душі завжди буде весна, а щастя, любов і удача не залишають вас ніколи!

З повагою начальник Волиньрибоохорони                                    Т.М. Куньчик
Категорія: Новини | Переглядів: 184 | Додав: Live | Дата: 07.03.2014

 

Активісти Громадської організації «Молодіжна ініціатива» вирішили поїхати на річку Західний Буг — шукати сітки. Метод для пошуку обрали простий: звичайний спінінг з грузилом та гачком, закидали в місця, де ймовірно браконьєри могли ставити сітки. Таким чином за декілька годин було виявлено 3-4 сітки, у яких заплуталось, як пізніше з'ясувалося, чимало риби. 
За телефоном /067/ 360 78 40 (Волиньрибоохорона) було викликано інспекторів, які через годину прибули на місце події. Надули човна і почали шукати та вилучати браконьєрське спорядження. Рибу вдалося врятувати, у нашій присутності її відпускали у воду. Сітки вилучені і будуть доставленні в м. Луцьк. 
Нагадаємо, що з 1 квітня розпочнеться період нересту риби, хоча деякі види риб виходять на нерест і раніше (щука). Тому рибоохороні потрібно бути пильною та не давати браконьєрам шансу знищити популяцію риби та інших водних біоресурсів. Ми просили рибоохоронців проводити рейди кожного дня для того, щоб риба мала змогу без перешкод віднереститися. 

 
Джерело «Новини Нововолинська» http://nvip.com.ua/
Категорія: Новини | Переглядів: 337 | Додав: Live | Дата: 05.03.2014

Волиньрибоохорона повідомляє, що останнім часом до управління рибоохорони надходять повідомлення від громадян, коли невідомі люди видають себе за інспекторів рибоохорони та на цій підставі проводять вилучення з водойм заборонених знарядь лову, риби та інших водних біоресурсів, вимагають гроші з громадян, погрожуючи складанням адміністративних матеріалів. 


Зокрема, 02.03.2014 р. в низці Інтернет видань («Під прицілом» http://p-p.com.ua, «Новини Нововолинська» http://nvip.com.ua/ та ін.) з’явилось повідомлення про те, що жителі селища Литовеж Іваничівського району спостерігали за людьми, які за їх словами займались браконьєрством. Чоловіки використовували автомобіль марки «Нива» зеленого кольору та надувний човен. Незаконні знаряддя лову вони вилучали на р. Західний Буг. Очевидці викликали міліцію, пресу та самооборону. Один із підозрюваних у браконьєрстві розповів, що він є помічником рибоохорони і навпаки вилучив сітку з річки, а рибу випускав у воду. Посвідчення при собі не мав, ім’я особи, яка його уповноважила займатись перевіркою, не повідомив. 
Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Волинській області з’ясувало особу затриманого та офіційно повідомляє, що Демчук Олександр Іванович, ніколи не працював державним інспектором рибоохорони та не є громадським інспектором Волиньрибоохорони. 
Звертаємо вашу увагу, що під час проведення рибоохоронних рейдів інспектори рибоохорони на вимогу громадян зобов’язані пред’явити службові посвідчення співробітників Волиньрибоохорони. 
У разі виникнення підозри стосовно осіб, які проводять дії пов’язані з проведенням рибоохоронних рейдів (вилучення з водойм заборонених знарядь лову, риби та інших водних біоресурсів, складанням адміністративних матеріалів) терміново повідомляти в управління рибоохорони за допомогою цілодобових телефонів «гарячої лінії» (0332) 24-35-77, моб. 067-360-78-40 або в органи внутрішніх справ. 

Прес-служба Волиньрибоохорони
Категорія: Новини | Переглядів: 158 | Додав: Live | Дата: 04.03.2014

16.02.2014 р. інспектори Нововолинської рибоохоронної дільниці проводили рибоохоронний рейд по водоймах Локачинського району, під час чого був затриманий Петро Б., житель с. В.Цевеличі, Локачинського р-ну., який проводив незаконний вилов риби промисловим знаряддям лову – риболовецькою сіткою на річці Свинорейка, біля с. Н.Цевеличі Локачинського р-ну. Зазначена ділянка річки відноситься до території природо-заповідного фонду – гідрологічного заказника «Лучний». 
Під час незаконного лову цінних видів риб вищезазначений громадянин спіймав 24 екземпляри плітки, загальною вагою 2 кг. Підрахунки показали, що завдана шкода рибному господарству становить 3600 грн. 
Відносно громадянина складено адміністративні матеріали та направлено в Локачинський районний суд. Знаряддя лову було вилучено. За дане правопорушення передбачено штраф в розмірі від 340 до 680 грн. 
Чи не варто задуматись, можливо вигідніше займатись законним любительським рибальством або купувати рибу в торгівельній мережі? 

Старший Нововолинської рибоохоронної дільниці,
головний державний інспектор                                                      В.В. Жигалюк
Категорія: Новини | Переглядів: 175 | Додав: Live | Дата: 21.02.2014

З метою забезпечення готовності сил та засобів області до оперативного реагування у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних із пропуском льодоходу, повені та паводків протоколом обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 24.12.2013 р. № 15 затверджено відповідний план дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, основним завданням якого є запобігання надзвичайним ситуаціям, усунення причин, що спричиняють їх виникнення та створення умов для успішного подолання наслідків надзвичайних ситуацій. 
Одним із завдань зазначеного плану є ліквідація штучно створених на річках перепон (загат) для незаконного вилову риби, оскільки вони носять загрозу для оптимального пропуску льодоходу. 


Співробітниками Волиньрибоохорони під час проведення рибоохоронних рейдів на водних об’єктах області приділяється увага виявленню та ліквідації штучно створених перепон (загат) на річках для незаконного вилову риби, особливо у Шацькому, Ратнівському, Старовижівському, Камінь-Каширському, Любешівському, районах, де такі явища найбільш поширені. 

Так, 08.02.2014 р. державними інспекторами Маневицької дільниці Волиньрибоохорони із залученням з інспекторів Державної екологічної інспекції у Волинській області та громадськості було проведено рибоохоронний рейд по р.Стохід в межах Камінь-Каширського та Любешівського районів. В ході зазначених заходів було звільнено водойму від 11 загат та незаконно встановлених знарядь лову. Крім того, були виявлені та притягнуті до адміністративної відповідальності порушники правил рибальства. 


Разом з тим, в Старовижівському районі 10.02.2014 р. було проведено очищення русла р. Вижівка від урочища «Глинянка» до урочища «Головочегово», під час чого знищено 17 штучних риболовецьких загат загальною довжиною 42 м та розібрано 2 затори, спричинених завалами зруйнованих сухостійних дерев. У зазначених заходах прийняли участь представники територіальних органів рибоохорони, державної служби надзвичайних ситуацій та Старовижівської районної державної адміністрації. 

Головні державні інспектори рибоохорони Л.Г. Поліщук, С.В. Токарчук, С.В. Дмитрук
Категорія: Новини | Переглядів: 303 | Додав: Live | Дата: 12.02.2014

За 2013 р. особовим складом Волиньрибоохорони всього викрито 1334 порушень природоохоронного законодавства на водоймах та ринках області. На основі аналізу оперативної обстановки вживалися заходи реагування за конкретними напрямками роботи: водойми, ринки, шляхи транспортування. Особливу увагу було приділено рибоохоронним рейдам, спрямованим на попередження незаконного лову, реалізації водних біоресурсів та заборонених знарядь лову (операції «Нерест», «Ринок»), а також попередження та профілактика можливих порушень серед рибалок-любителів. У результаті рибоохоронних заходів затримано 1235 осіб, які грубо порушили законодавство та здійснювали незаконний вилов риби. Так звані «горе-рибалки» озброївшись риболовецькими сітками і думко про те, що риби їм потрібно більше всіх, виходили на водойми і незаконно виловлювали рибу. Проте не всім порушникам вдалось доставити здобич додому, тому що на заваді ставали пильні інспектори рибоохорони, які чомусь не хочуть спати ні вдень ні вночі. За підсумками року порушники, які були затримані на водоймах наловили риби загальною вагою 2435 кг. Сума нанесених збитків рибному господарству чималенька і становить понад 367 тис.грн. Крім того всім порушникам доведеться сплачувати ще й штрафи на суму понад 123 тис. грн. Протягом 2013 р. Волиньрибоохороною виявлено 11 порушень, які скоїло 20 осіб, що містять ознаки кримінального злочину, відповідальність за які передбачена ч. 1 ст. 249 КК України. Загальна сума збитків по всіх справах становить 121 500 грн. 
Якщо б на вищевказані суми порушники на ринку придбали рибу за середніми цінами (20 грн./кг), то змогли б посмажити близько 25 тон., самі поласувати та пригостити знайомих. Чи не варто задуматись, можливо вигідніше займатись законним любительським рибальством? 
Протягом 2013 р. вилучено 1074 сітних знарядь лову. Якщо взяти, що середня довжина сіток становитиме близько 50 м, то загальна довжина вилучених сіток становить понад 50 км. Це відстань від Хелма (Польща) до Любомля (Україна), або від Луцька до Горохова (Волинська область). Не мало! При середній вартості риболовецької сітки на стихійному ринку 130 грн. за 100 м. можна вважати, що заради незаконної наживи браконьєри витратили близько 70 тис. грн., а хтось і збагатився на кругленьку суму. На вказану суму можна було б придбати ще 3,5 тони риби. І це тільки враховуючи вилучені сітки, при цьому не враховано 173 одиниці знарядь кустарного виробництва та іншого майна (волоки, неводи, ятері, інші заборонені знаряддя лову) 8 транспортних та плавзасобів, які були вилучені у порушників. 
Крім рибоохоронних заходів проводилась іхтіологічна робота. Співробітниками управління постійно здійснювались спостереження за ходом нересту та зимівлі риби, контролювався гідрохімічний стан водного середовища. 
Одним з найбільш дієвих заходів для підвищення рибопродуктивності водойм є зариблення. За сприяння та участі Волиньрибоохорони у водойми області з метою відновлення чисельності популяцій та видового різноманіття було вселено понад 15 тон молоді різних видів риб, які згодом дадуть потомство та примножать рибні запаси області. Разом з цим, для поліпшення нересту аборигенних видів риб навесні були встановлені штучні нерестовища. Кількість штучних нерестових гнізд встановлених в 2013 р. ста ... Читати далі »
Категорія: Новини | Переглядів: 475 | Додав: Live | Дата: 08.02.2014

 

Днями під час рибоохоронного рейду державними інспекторами Волиньрибоохорони Жигалюком В.В. і Паходою Ю.М. на рибогосподарському водному об’єкті - заплаві річки Луга, що в селі Щенятин, Іваничівського р-ну був затриманий житель цього населеного пункту - Олександр А, який о 07-00 годині ранку, який здійснював незаконний вилов водних біоресурсів (риби), промисловими знаряддями лову - двома риболовецькими сітками, без дозволу на промисел. 
Під час незаконного лову цінних видів риб вищезазначена особа спіймала 20 екземплярів риби «плітка», загальною вагою 1 кг. чим завдано шкоди рибному господарству України на суму 1700 грн. 
На даного громадянина складений адміністративний протокол за ч.4 статті 85 КУпАП, матеріали скеровані в Іваничівський районний суд, знаряддя лову - 2 сітки, вилучено. 
Таким чином чоловікові загрожує штраф у розмірі від 340 до 680 гривень, окрім штрафу йому прийдеться сплатити збитки, завдані рибному господарстві України у сумі 1700 гривень. 

 

Категорія: Новини | Переглядів: 240 | Додав: Live | Дата: 24.01.2014


Льодовий покрив та обмежене потрапляння сонячних променів у воду позбавляють її кисню, що ускладнює виживання усіх живих організмів. Перші ознаки задухи такі: в ополонках з’являється велика кількість жучків-плавунців, піднімається мальок риби, згодом чується специфічний запах. Найбільш чутливі до відсутності кисню щуки, окуні, плітки, коропи та лящі. 
Щоб уникнути задухи, прорубують великі ополонки – метр на метр – які мають займати 10% водойми, і встановлюють у них очеретяні снопи. Також створюють перепади води, щоб відбувалася взаємодія з киснем. 
Якщо власники водойм занедбають орендований об’єкт і виникне задуха, то вони будуть притягнуті до відповідальності – наголошують рибоохоронці краю. Згідно з договором, це може стати навіть причиною для позбавлення права користуватися водним об’єктом. 
Щороку Волиньрибохорона відстежує ситуацію у місцях можливого мору риби у зимовий період і закликає усіх небайдужих, у разі виявлення передумов екологічного лиха, телефонувати за номером гарячої лінії 0332 24 35 77, щоб спільними зусиллями зберегти та примножити водні біоресурси нашої синьоокої Волині. 


Завідувач сектору юридичного забезпечення
та роботи з персоналом Волиньрибоохорони                                                  Андрій Лапків
Категорія: Новини | Переглядів: 185 | Додав: Live | Дата: 24.01.2014

 

Волинянин вкрав понад 100 кілограм риби із ставка ПП «Садівська Дача». Про це повідомляє інтернет-видання «Під прицілом»

У селі Білосток Луцького району близько опівночі чоловік прокрався на територію орендованої водойми приватного підприємства «Садівська Дача» і вкрав 120 кілограм живої риби. А саме – 100 кг коропа та 20 кг товстолоба. Здобич була у сітках у воді, тому багато труднощів не виникло у злодія, аби вкрасти рибу. Територія була не огороджена та не охоронялася. Також варто зазначити, що чоловік був напідпитку. Вартість матеріальної шкоди, якої спричинив чоловік ПП «Садівська Дача» складає 2 тисячі 300 гривень. 

Суд враховує те, що обвинувачений щиро розкаявся у вчиненому злочині і вважає, що чоловік може виправитись без позбавлення волі. 

Тож, Луцький міськрайонний суд Волинської області засудив: керуючись статтею 185 КК України (крадіжка) обвинуваченого визнати винним у вчиненні злочину та призначити покарання у виді громадських робіт строком на 220 годин.

Підготував 
завідувач сектору юридичного забезпечення
та роботи з персоналом Волиньрибоохорони                                              Андрій Лапків
Категорія: Новини | Переглядів: 192 | Додав: Live | Дата: 10.01.2014

« 1 2 ... 11 12 13 14 15 ... 33 34 »