Новини - Персональний сайт
Головна » Новини
На виконання Програми розвитку рибного господарства у Волинській області на 2011-2015 роки орендарям водних об’єктів виділятимуться кошти обласного бюджету на відшкодування відсоткової ставки кредитів на закупівлю малька риб (Порядок надання та використання коштів обласного бюджету на відшкодування відсоткової ставки кредитів на закупівлю малька риб для орендарів водних об’єктів, затверджений рішенням обласної ради від 21.02.2013 року № 17/53).
Компенсація надається орендарям водних об’єктів, які залучили короткотермінові кредити (на термін до 12 місяців) у поточному році для закупівлі малька риб. Відшкодування відсотків за укладеними кредитними договорами у поточному році здійснюється з моменту укладення кредитної угоди до 31 грудня поточного року.
Визначення позичальників, яким надається компенсація, здійснюється обласною комісією з питань організації пільгового кредитування підприємств агропромислового комплексу.
Орендарям необхідно знати, що при отриманні у користування водних об’єктів з метою риборозведення необхідно дотримуватись зональної рибопродуктивності, яка згідно наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 30.01.2013 року № 45 для Волинської області становить 5 ц/га при екстенсивному (випасному) веденні господарства і 14 ц/га при інтенсивному (годівлі) веденні господарства з дня набрання чинності Закону України "Про аквакультуру".

Джерело www.voladm.gov.ua
Категорія: Новини | Переглядів: 148 | Додав: Live | Дата: 01.04.2013

У народі кажуть: «Не рубай вишні у цвіту – дочекайся плодів», а ми кажемо – не лови риби в час нересту, не порушуй спокій нерестуючої риби. 
Нерест – це найбільш важливий період у житті риби, а тому в цей час, як ніколи рибі потрібен спокій і затишок. Під час нересту риба втрачає всяку міру безпеки, виходить на мілководні місця, щоб своєчасно відкласти ікру. Для забезпечення ходу риби на нерестові місця забороняється проводити завали та загородження річок, каналів, що з’єднуються між собою та озерами, спускати з них воду. Особливо великої шкоди рибним запасам завдає забруднення водойм стічними водами з різними домішками і, насамперед, нафтопродуктами, тому біля водойм забороняється миття автомобілів та іншої техніки.
Згідно Правил любительського та спортивного рибальства заборонено промислове та любительське рибальство, а також добування водних біоресурсів на час ходу риби на нерест і на період ікрометання у такі строки:
- з 1 квітня по 20 травня – на річках області та їх кореневих водах;
- з 1 квітня по 10 червня – на озерах, водосховищах (за винятком Хрінницького водосховища Горохівського району);
- з 1 квітня по 30 червня – в придаткових водах річок.
На підставі обґрунтувань, розроблених науково-дослідними організаціями наказом Волиньрибоохорони № 45-В/Д від 25.03.2013 р. визначено термін заборони на лов (добування) водних біоресурсів на Хрінницькому водосховищі Горохівського району з 11 квітня по 20 червня.
У відповідності до Правил любительського та спортивного рибальства, дозволяється любительське рибальство на водоймах загального користування та водоймах закріплених за товариствами рибалок-любителів, з берега за межами нерестовищ одною поплавковою або донною вудкою з одним гачком та спінінгом. Нерестовищами вважаються мілководні зарослі вищою водною рослинністю або закорчовані ділянки водойм, стариці, заплави та заливні луки.
Забороняється громадянам та організаціям користування та пересування плавзасобами в межах нерестовищ, крім суден спеціально уповноважених органів, що здійснюють охорону водних біоресурсів.
Для підвищення рибопродуктивності природних водойм області, Волиньрибоохорона просить кожного громадянина свідомо прийняти участь по збереженню рибних запасів в нерестовий період і своєчасно повідомляти про варварське знищення водних біоресурсів із застосуванням заборонених знарядь лову, електроструму, вибухівок в органи рибоохорони по телефону «гарячої лінії» (0332) 24-35-77, 24-20-02. 
Категорія: Новини | Переглядів: 330 | Додав: Live | Дата: 29.03.2013


У Волиньрибоохороні відбулась спільна міжвідомча нарада з питань організації робіт щодо збереження водних біоресурсів у водоймах області в нерестовий період. 
У нараді прийняли участь керівники та спеціалісти Волиньрибоохорони, Луцького прикордонного загону, Державної екологічної інспекції в області, Головного управління ветеринарної медицини в області, Управління МВС України в області, Головного управління Держсанепідслужби в області, територіальних органів водного господарства, громадських організацій та ін.
Начальник Волиньрибохорони детально проаналізував стан охорони, використання і відтворення водних біоресурсів на рибогосподарських водних об’єктах Волинської області та зауважив про важливість тісної взаємодії природоохоронних та правоохоронних органів саме в нерестовий період.


В ході проведення наради було розглянуто питання розроблення планів спільних заходів по забезпеченню належних умов для відтворення водних біоресурсів, протидії злочинним проявам та грубим порушенням правил рибальства. Як результат, Волиньрибоохороною погоджено плани спільних дій із зазначеними службами для ефективної взаємодії щодо боротьби з незаконним виловом водних біоресурсів у водних об’єктах області.
Крім цього, учасниками наради було розглянуто та погоджено підготовлений спеціалістами Волиньрибоохорони проект розпорядження Волинської облдержадміністрації «Про збереження водних біоресурсів у водоймах області в нерестовий період».
Зазначеним документом передбачаються відповідні заходи щодо збереження водних біоресурсів в нерестовий період, які були затверджені розпорядженням Волинської облдержадміністрації № 115 від 18.03.2013 р.
Волиньрибоохорона додатково інформує, що у зв’язку із гідрометеорологічними умовами (значним похолоданням) з метою створення сприятливих умов для нересту риби та відтворення інших водних біоресурсів готується наказ щодо перенесення строків нересту на 10 днів пізніше (тобто не з 1-го, а з 10-го квітня) без зміни загальної тривалості заборони.

Головний спеціаліст сектору іхтіології
 та регулювання рибальства Волиньрибоохорони                     Василь Бігун 
Категорія: Новини | Переглядів: 130 | Додав: Live | Дата: 26.03.2013

Волинська область України межує з Брестською областю Республіки Білорусь. На цих територіях кілька транскордонних водних об’єктів (озеро Біле Любешівського району Волинської області, штучні водні об’єкти меліоративних систем). 
14 березня 2013 р. на території Брестської області пройшла двохстороння робоча зустріч представників Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Волинській області (Волиньрибоохорона) з білоруськими колегами – співробітниками Брестської обласної інспекції охорони тваринного і рослинного світу при Президенті Республіки Білорусь. 
До Волинської делегації на чолі з начальником Волиньрибоохорони Тарасом Куньчиком увійшли начальник відділу охорони водних біоресурсів Сергій Починок та головний спеціаліст сектору іхтіології та регулювання рибальства Василь Бігун.
Білоруські колеги брали участь в зустрічі під головуванням начальника Брестської обласної інспекції охорони тваринного і рослинного світу при Президенті Республіки Білорусь Сергія Лиша та його заступника Сергія Штика.
Учасники обговорили низку питань організації взаємодії органів рибальського контролю Республіки Білорусь та України щодо забезпечення дотримання природоохоронного законодавства на транскордонних водних об’єктах:
1. Обмін інформацією щодо порушень природоохоронного законодавства в частині охорони водних біоресурсів на транскордонних водних об’єктах Волинської та Брестської області.
2. Питання щодо примусового виконання рішень судів щодо порушень природоохоронного законодавства в частині охорони водних біоресурсів на транскордонних водних об’єктах.
3. Порядок дій по затриманню порушників природоохоронного законодавства в частині охорони водних біоресурсів на транскордонних водних об’єктах.
4. Наявність об’єктів природно-заповідного фонду на транскордонних водних об’єктах.
5. Вплив розробки Хотиславського кар’єру на водні об’єкти на водні біоресурси Волинської та Брестської областей.
6. Вивчення міграцій водних біоресурсів та транскордонних водних об’єктах.
7. Проведення науково-дослідних робіт на транскордонних водних об’єктах.
8. Обмін інформацією про вселення неаборигенних видів риб в транскордонні водні об’єкти.
9. Наявність спеціального використання водних біоресурсів на транскордонних водних об’єктах.
Під час проведення зустрічі передбачили проведення щорічних робочих зустрічей для обміну досвідом, інформацією про зміни в законодавстві, спільних семінарів, конференцій, консультацій, а також одночасних рейдів, особливо в період весняного нересту на транскордонних водних об’єктах.
Результати проведеного аналізу за попередні роки свідчить про те, що спільні контрольні заходи приносять результат.

На фото (зліва направо): головний спеціаліст сектору іхтіології та регулювання рибальства Василь Бігун, начальник Пінської міжрайонної інспекції В'ячеслав Чорнєнькій, начальник Волиньрибоохорони Тарас Куньчик, начальник Брестської обласної інспекції охорони тваринного і рослинного світу при Президенті Республіки Білорусь Сергій Лиш, начальни відділу охорони водних біоресурсів Сергій Починок, заступник начальника Брестської обласної інспекції охорони тваринного і рослинного світу при Президенті Республіки Білорусь Сергій Штик.
Категорія: Новини | Переглядів: 166 | Додав: Live | Дата: 18.03.2013

Оголошується початок щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у 2013 році. 

Щорічний Всеукраїнський конкурс

«КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ»

серед державних службовців ВОЛИНЬРИБООХОРОНИ у 2013 році


Метою Конкурсу є зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців. 

Номінації Конкурсу:

«Кращий керівник»


вимоги – загальний стаж державної служби не менш як п’ять років, з них на керівних посадах не менш як два роки;

«Кращий спеціаліст»

вимоги – загальний стаж державної служби не менш як два роки.

ОГОЛОШУЄТЬСЯ 


початок щорічного Всеукраїнського конкурсу

«Кращий державний службовець» у 2013 році

ЗАВДАННЯ КОНКУРСУ:


- виявлення та заохочення найбільш професійно підготовлених державних службовців, які успішно та ініціативно виконують службові обов'язки, мають організаторські здібності, що ґрунтуються на сучасних знаннях;

- удосконалення знань і професійного рівня державних службовців;

- створення умов для кар’єрного зростання державних службовців;

- залучення висококваліфікованих фахівців, зокрема молоді, до роботи в центральних органах виконавчої влади;

- сприяння підвищенню ефективності роботи з надання адміністративних послуг громадянам;

- вплив на формування суспільної думки щодо престижу державної служби, залучення високопрофесійних управлінців до роботи в органах виконавчої влади;

- виховання у державних службовців почуття шанобливого ставлення до своєї професії, основних принципів державної служби.
Категорія: Новини | Переглядів: 243 | Додав: Live | Дата: 14.03.2013

Любі жінки! 

Від усієї душі вітаємо Вас із найпрекраснішим, радісним днем весни – 8 Березня. Все, що уособлює собою жінка - любов, краса, ніжність, доброта, гармонія, - розквітає в цей чудовий день, зігрітий усмішками, подарунками та квітами. 

Ви - початок всіх початків: життя, любові, весни. Ви завжди різні - мудрі, терплячі і дбайливі мами, надійні дружини, дорогі бабусі, дочки, сестри і подруги. Ви ближче всіх приймаєте до серця чужий біль, завжди готові прийти на допомогу, захистити весь світ від різних бід та смутку.

Спасибі Вам за доброту, за мудрість і терпіння, за вашу щоденну працю, за те, що служите для нас джерелом натхнення і піднесених почуттів. Нехай у вашій душі завжди буде весна, а щастя, любов і удача не залишають вас ніколи!

З повагою начальник Волиньрибоохорони Т.М. Куньчик

Категорія: Новини | Переглядів: 133 | Додав: Live | Дата: 07.03.2013

28 лютого 2013 р. заступник голови облдержадміністрації Віталій Карпюк спільно з заступником голови Державного агентства рибного господарства України Миколою Карпенко в м. Ковель провели виїзну розширену нараду з питань впорядкування використання водних об’єктів області, наданих в оренду. 
В нараді прийняли участь представники обласної ради, керівники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації, представники територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, голови районних державних адміністрацій, районних та сільських рад, орендарі водних об’єктів, представники ЗМІ.


З доповідями виступили керівники обласної державної адміністрації, Волиньдержрибоохорони, Головного управління Держземагентства в області, Головного управління ветеринарної медицини в області, обласного управління водних ресурсів, Держекоінспекції в області, державної податкової служби в області та інші, а також орендарі водних об’єктів.
Учасників наради проінформували, що оренду в межах області надано 412 водних об’єктів, загальною площею водного дзеркала близько 4715,4 га, в тому числі: 45 озер, загальною площею водного дзеркала 588,7 га, 2 водосховища, загальною площею водного дзеркала 96,0 га, 365 ставків, загальною площею водного дзеркала 4030,7 га.
Згідно даних Головного управління статистики в області обсяги вилову риби за 2012 р. становлять 512,0 тонн, що на 8,7 % більше ніж в 2011 р. Середня фактична рибопродуктивність по орендованих водних об’єктах області становить 146 кг/га,
Найбільші показники по обсягах вилову риби становлять в Горохівському районі – 331,985 т., Луцькому району – 81,108 т., Ківерцівському районі – 92,15 т., Маневицькому районі – 58,588 т.
Особливу увагу було звернено на ЗУ «Про аквакультуру», яким буде регламентовано ведення рибництва на водоймах, які перебувають в постійному користуванні та на умовах оренди.
Обговорювались питання ефективності рибного господарства, вирощування рибопосадкового матеріалу та товарної риби. Окремо наголошувалось на дотриманні природоохоронного, водного, земельного, ветеринарно-санітарного та іншого законодавства. Порушувалось також питання орендної плати за користування землями водного фонду та проблемні питання під час здійснення рибогосподарської діяльності.


В ході проведення наради заступником голови облдержадміністрації було видано окремі доручення відповідним керівникам щодо проведення відповідної роботи з метою подальшого підвищення ефективності використання орендованих водних об’єктів та забезпечення ринку області якісною прісноводною рибою.

Головний спеціаліст сектору іхтіології
та регулювання рибальства Волиньрибоохорони Василь Бігун
Категорія: Новини | Переглядів: 157 | Додав: Live | Дата: 06.03.2013

Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Волинській області 
ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантної посади

- головний спеціаліст сектору юридичного забезпечення та роботи з персоналом. 


ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ: громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування (спеціаліст, магістр), стаж роботи за фахом на держслужбі на посаді головного спеціаліста чи в інших сферах управління не менше 3 років, вільне володіння державною мовою, уміння працювати на комп’ютері.
Інформація про конкретні функціональні обов’язки, умови оплати праці, необхідний перелік документів надаються додатково.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Луцьк, вул. Товарова, 11.
Телефон для довідок: 243577.
Категорія: Новини | Переглядів: 135 | Додав: Live | Дата: 01.03.2013


Днями водне плесо у селі Новостав Боратинської сільської ради, яке з 2006-го року орендує Олександр Романчук, поповнилося новими „мешканцями”.
 Під пильним оком головного спеціаліста сектору іхтіології та регулювання рибальства Волиньрибоохорони Василя Бігуна, представників місцевої влади у водойму запустили півтори тонни білого й строкатого товстолоба, про що складено відповідальний акт. 
 Взагалі ж, на цьому водному об’єкті орендар створив культурно-рибне господарство, в якому взято курс на розвиток аматорського спортивного рибальства. Адже тут водиться короп, білий амур, окунь, сом, линок, плітка. 
Пан Олександр пояснив причину досить раннього першого зариблення тим, що у прохолодній воді краще приживаються мальки.
 „Самі ж товстолоби не створюють конкуренції аборигенним видам риб і є чудовими природними фільтраторами води. Білий товстолоб споживає в основному фітопланктон, а строкатий – зоопланктон”, - зазначив пан Василь. 
А тим часом риби вже активно освоювали свою нову домівку…

$IMAGE2$
$IMAGE4$
$IMAGE5$

Світлана ЗОЗУЛЯ.
На ... Читати далі »
Категорія: Новини | Переглядів: 448 | Додав: Live | Дата: 27.02.2013

Категорія: Новини | Переглядів: 141 | Додав: Live | Дата: 08.02.2013

« 1 2 ... 11 12 13 14 15 ... 28 29 »