На зимувальних ямах у водоймах області - заборонено вилов риби! - 28 Жовтня 2015 - Персональний сайт
Головна » 2015 » Жовтень » 28 » На зимувальних ямах у водоймах області - заборонено вилов риби!
12:01
На зимувальних ямах у водоймах області - заборонено вилов риби!

Із 1 листопада 2015 року до закінчення зимового періоду, заборонено промисловий та любительський і спортивний вилов риби на зимувальних ямах у водоймах області.

Зимувальна яма - місце масового скупчення риб у заглибленнях дна річок і озер в зимовий період. Зазвичай на ямах зосереджуються риби одного виду, що забезпечує найкращі умови зимівлі. У проточних водоймах зимувальні ями знаходяться у найбільш глибоких місцях з уповільненою течією. В озерах і водосховищах вони розташовуються в зоні впадання річок, у місцях виходу підводних джерел.

Заборонені місця для вилову риби встановлені, відповідно до наказу Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Волинській області (Волиньрибоохорони) від 26 жовтня 2015 року № 53-В/Д.

Незаконне рибальство на зимувальних ямах тягне за собою адміністративну або кримінальну відповідальність.

Детальніше із Переліком основних  місць зимівлі  водних біоресурсів в осінньо-зимовий період 2015-2016 років у водоймах, що знаходяться в зоні діяльності Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Волинській області можна ознайомитись на сайті Волиньрибоохорони - /nakaz_53_vd_vid_26.10.2015_r-pro_zimuvalni_jami.pdf

Згідно Режиму охорони, відтворення і використання водних живих ресурсів у водоймах Шацького національного природного парку забороняється любительське і спортивне рибальство на зимувальних ямах з 1 листопада до кінця весняно-літньої заборони.

Відповідно до розпорядження Волинської обласної державної адміністрації від 18.03.2013 р. № 114 затверджено заходи щодо збереження водних біоресурсів у водоймах області на осінньо-зимовий період.

 

Завідувач сектору іхтіології та регулювання рибальства           Климнюк Олександр

Категорія: Новини | Переглядів: 158 | Додав: Live
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]