На Волині знищено понад 13 км незаконних сітних знарядь лову - 1 Лютого 2016 - Персональний сайт
Головна » 2016 » Лютий » 1 » На Волині знищено понад 13 км незаконних сітних знарядь лову
13:47
На Волині знищено понад 13 км незаконних сітних знарядь лову

Особовим складом Волиньрибоохорони спільно з іншими правоохоронними, природоохоронними органами та громадськістю протягом 2015 р. було викрито 699 порушень природоохоронного законодавства на водоймах та ринках області, в тому числі 225 грубих порушень правил рибальства по ст. 85 ч. 4 КУпАП, з них зі збитками 79 справи на загальну суму 96381,4 грн.

Затримано 626 порушників, яких притягнуто до відповідальності. Згідно складених адмінпротоколів на порушників накладено 80521,00 грн. штрафів, в тому числі стягнуто штрафів на загальну суму 53923,00 грн., вилучено 658 сітних знарядь лову та 85 інших знарядь лову.

Вилучені в порушників правил рибальства різноманітні заборонені засоби і знаряддя лову тимчасово зберігаються на складі конфіскованого майна рибоохорони.  Після прийняття відповідного рішення по справі, вилучені знаряддя лову оцінюються та знищуються згідно чинного законодавства спеціальною комісією до складу якої входять представники рибоохорони, Державної виконавчої служби Луцького міського управління юстиції у Волинській області, управління департаменту фінансів Волинської обласної державної адміністрації, головного управління Міндоходів у Волинській області.

Так 29 січня 2016 р. було проведено знищення засобів лову риби, вилучених у порушників правил рибальства та безгосподарського майна (сітки, ятері, кловні та ін. заборонені знаряддя лову) загальною кількістю 324 шт., загальна довжина сітних знарядь лову становила більше 13 км.

 

Завідувач сектору іхтіології

та регулювання рибальства                                       Климнюк Олександр

Категорія: Новини | Переглядів: 152 | Додав: Live
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]