НА ВОЛИНІ ШУКАТИМУТЬ ОРЕНДАРІВ ДЛЯ ВОДНИХ ОБ’ЄКТІВ - 5 Вересня 2016 - Персональний сайт
Головна » 2016 » Вересень » 5 » НА ВОЛИНІ ШУКАТИМУТЬ ОРЕНДАРІВ ДЛЯ ВОДНИХ ОБ’ЄКТІВ
15:48
НА ВОЛИНІ ШУКАТИМУТЬ ОРЕНДАРІВ ДЛЯ ВОДНИХ ОБ’ЄКТІВ

На оперативній нараді в голови облдержадміністрації 5 вересня за участю  Волиньрибоохорони  було прийнято рішення оприлюднити інформацію про водні плеса, що не мають орендарів, у рамках інтерактивної карти водних об’єктів Волині, яку розмістять на веб-сайті ОДА.

         Представників бізнесу закликатимуть використовувати ці водойми відповідно до законодавства.

         За станом на 1 вересня 370 орендарів на території області орендують 635 водних об’єктів загальною площею майже 4 тисячі гектарів. З них 494 водних об’єкти розташовані за межами населених пунктів, 141 – у межах населених пунктів. Без договорів оренди, або із закінченим терміном дії договору в користуванні перебуває 215 таких об’єктів, з яких 41 – у Луцькому, 35 – у Горохівському, 29 – у Локачинському, 24 – у Турійському, 22 - у Володимир-Волинському, 15 – в Іваничівському, 14 – у Маневицькому, 11 - у Ковельському районі. Цю оновлену інформацію направили в державну екологічну інспекцію для опрацювання та включення у планові перевірки та реагування.
         Орендна плата за водні об’єкти складається з плати за земельну ділянку водного фонду та безпосередньо за водний простір. Відповідно до інформації департаменту фінансів, за 2015 рік за земельні ділянки водного фонду сплатили 1,5 мільйона гривень орендної плати. Цьогоріч прогнозують надходження у межах 1,8 мільйона гривень.

         Наразі 590 водних об’єктів площею до 16 тисяч гектарів не перебувають в оренді і є потенційними для надання в користування на умовах оренди, що дасть можливість збільшити надходження до бюджетів усіх рівнів. На території Маневицького району розташовані 109 таких об’єктів, Луцького – 91. Інформацію направили в управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції ОДА.

        

 

 

Прес-центр Волиньрибоохорони.

Категорія: Новини | Переглядів: 82 | Додав: Live
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]