Луцька рибоохоронна дільниця Волиньрибоохорони провела нараду з дільничними інспекторами Поліції Луцького РВ. - 30 Березня 2016 - Персональний сайт
Головна » 2016 » Березень » 30 » Луцька рибоохоронна дільниця Волиньрибоохорони провела нараду з дільничними інспекторами Поліції Луцького РВ.
10:17
Луцька рибоохоронна дільниця Волиньрибоохорони провела нараду з дільничними інспекторами Поліції Луцького РВ.

25 березня  працівниками Луцької рибоохоронної дільниці було проведено нараду з представниками Луцького РВ Поліції де розглядались питання щодо належної охорони водних біоресурсів під час їх нересту та протягом року на водоймах Луцького району .

В ході наради було проаналізовано стан охорони, використання і відтворення водних біоресурсів на рибогосподарських водних об’єктах Луцького району Волинської області. Значну увагу було приділено виконанню розпорядження Волинської обласної державної адміністрації «Про збереження водних біоресурсів у водоймах області в нерестовий період» № 115 від 18 березня 2013 р., яке містить комплекс заходів, спрямованих на охорону місць масового нересту риби в період заборони. Також було уточнено спільні заходи по налагодженню взаємодії для забезпечення оптимального відтворення водних біоресурсів та протидії злочинним проявам та грубим порушенням правил рибальства на 2016 р.

Нагадуємо, що у відповідності до природоохоронного законодавства у 2016 р. встановлено заборону промислового та любительського рибальства, організацію змагань з рибальства у такі строки:

- з 1 квітня по 20 травня – на річках області та їх кореневих водах;

- з 1 квітня по 10 червня – на озерах, водосховищах;

- з 1 квітня по 30 червня – в придаткових водах річок.

У нерестовий період дозволено лише любительське рибальство за межами нерестовищ однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега. Пересування будь-яких плавзасобів в місцях нерестовищ забороняється, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах області.

Працівники Волиньрибоохорони просять всіх свідомих громадян при виявленні випадків загибелі риби, браконьєрського лову, особливо із застосуванням електроструму та вибухівки терміново повідомляти за адресою: м. Луцьк, вул. Товарова, 11, тел. «гарячої лінії» (0332) 24-35-77, 067-360-78-40

 

 

 

Головний державний інспектор Волиньрибоохорони  Ришневський Ю.В.

Категорія: Діяльність Волиньрибоохорони | Переглядів: 151 | Додав: Live
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]