Як ловити лина на вудку і на що? - 17 Травня 2016 - Персональний сайт
Головна » 2016 » Травень » 17 » Як ловити лина на вудку і на що?
09:03
Як ловити лина на вудку і на що?

Щоб лин краще ловився, бажано щоб вудилище було в міру довгим, гнучким, міцним і дуже важливо, легким. Для лову лина надається перевага використанню вудки менше 6 метрів.

У цьому випадку, за способом кріплення волосіні поплавцевих вудок існує 2 види:

  • З глухим оснащенням;
  • З бігучим оснащенням.

         Найкращі снасті для лову - це, безсумнівно, махова вудка і донка «резинка». Вибираючи снасть потрібно звернути особливу увагу і на місце риболовлі, а також і на пору року. Ці фактори досить важливі. До того ж, снасть потрібно вибирати уважно і ґрунтовно.

         Але, тим не менш, кращий спосіб ловлі лина вважається на поплавкову вудку. Для волосіні переважні - мононитка і флюрокарбон для повідка. Основну волосінь повинна становити мононитка діаметром в 0,25-0,3 мм.

Діаметр повідця - не менш важливий. Він повинен нести менше розривне навантаження, ніж основна волосінь.

                  У дуже зарослих водоймах, рибу можна ловити, повільно опускаючи і піднімаючи приманку. Відмінність лина від інших риб, полягає в тому що йому властива сезонність харчування, саме тому досвідчені рибалки знають що в цьому випадку відповідно до пори року, потрібно використовувати відповідну приманку.

         Як правило, з весни до літа наживка на лина - це личинки комах. Червоні гнойові черв'яки також чудова принада, однак, варто відзначити, що ці черв'яки повинні бути живими. Мотиль - не менше хороша наживка для лову лина в квітні або травні.

         Однак, з літа до осені вид приманки змінюється. Тут переважніше тісто, картопля або ж горох.

         П’явка дуже хороша приманка на лина. Вона дає просто відмінні результати влітку і навесні. На неї клює практично вся риба, і що є ще одним плюсом, клюють особливо великі особини. Згідно багаторічному досвіду рибалок, лов на п'явку більш добутливий саме до цвітіння липи.

         Для лову лина кращі невеликі м'які п'явки герпобделли. Їх розмір становить приблизно від 2 до 5 см. Відрізнити такого виду п'явок від інших дуже просто, так як якщо їх поворушити, вони відновлюють рух в лічені секунди, і до того ж, витягуються на всю довжину тіла.

         Якщо ви хочете роздобути п'явок для рибалки на ліня, слідуйте наступним порадам:

  1. Розгребіть садовими граблями з дна водойми сміття разом з мулом;
  2. Зачекайте пару хвилин. За цей час вода повинна стекти, а п'явки виповзуть зі сміття і почнуть рухатися по воді;
  3. Зберіть майбутніх наживок. Бажано це зробити за допомогою пінцета або простою паличкою.

         Шитики, або як їх називають - личинки річковиків, теж ефективна наживка. Вони повзають по дну річки. І до того ж, їх дуже легко помітити і зібрати. А раціон цієї риби складається на 75% з цих личинок річковика.

         Як ви могли помітити, ловля лина на вудку не важкий процес. Місць їх проживання багато, а вибір наживки для них також море. Головне вибрати вдалий час, місце і відповідну приманку, і тоді ваш улов буде найвдалішим, в кращому сенсі цього слова.

 

 

http://www.ukrainianfishing.com.ua/poradi-ribakam/tsikavo-znati/yak-loviti-lina-na-vudku-i-na-shho.html

Категорія: Рибалка на Волині | Переглядів: 236 | Додав: Live
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]