Інформаційно роз’яснювальні рейди. - 25 Січня 2016 - Персональний сайт
Головна » 2016 » Січень » 25 » Інформаційно роз’яснювальні рейди.
16:32
Інформаційно роз’яснювальні рейди.

Інспекторським складом Волиньрибоохорони спільно із працівниками ДСНС України у Волинській області протягом січня 2016р. були проведені інформаційно роз’яснювальні рейди з метою проведення профілактично роз’яснювальної роботи по дотриманню техніки безпеки під час перебування рибалок на льоді.

  

         Працівники рибоохорони проводили такі акції на територіях всіх рибоохоронних дільниць Волиньрибоохорони, а саме Луцької, Маневицької, Ковельської та Нововолинської.  Під час цього рибалкам було детально окреслені правила поведінки на льоду, закликаючи не пробивати в одному місці багато лунок та не збиратися на кризі великими групами. А також наголошено, що більшість трагедій на льоду трапилися внаслідок порушення та свідомого ігнорування елементарних вимог безпеки.

 

         Крім того, співробітники ДСНС та інспектори рибоохорони детально розповіли любителям зимової риболовлі, як діяти в ситуаціях, якщо людина провалилася під кригу.

         Працівники рибоохорони роз’яснили рибалкам правила любительського і спортивного рибальства, зокрема про те що з 01 листопада 2015 року до закінчення зимового періоду діє заборона вилову риби на зимувальних ямах згідно наказу Волиньрибоохорони від 26 жовтня 2015 року. № 53 В/Д, розповіли рибалкам і про кількість знарядь лову дозволену на одну людину, на яких загальна кількість гачків не має перевищувати 5 штук, нагадали і про добову норму вилову водних біоресурсів, яка має становити не більше 3 кг, на одну людину, в Шацькому Національному природному парку любительський і спортивний лов риби в період від початку льодоставу до сходу льоду (зимовий) дозволяється здійснювати блешнею, наживною та живцевою вудкою (за виключенням літньої і зимової жерлиці) із загальною кількістю гачків не більше 3 шт. на одного рибалку.

         Ми сподіваємося що дані правила не будуть проігноровані та будуть дотримуватися, і врятують не одне життя. Будьте обережні виходячи на кригу!!!

 

 

 

 

Головний державний інспектор                                                    ЖУК О.М.

Категорія: Діяльність Волиньрибоохорони | Переглядів: 155 | Додав: Live
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]