Інформаційно-роз'яснювальний рейд - 6 Січня 2016 - Персональний сайт
Головна » 2016 » Січень » 6 » Інформаційно-роз'яснювальний рейд
11:57
Інформаційно-роз'яснювальний рейд

      5 січня працівники Волиньрибоохорони спільно із ДСНС України у Волинській області провели інформаційно-роз'яснювальний рейд на заплаві ріки Стир в м. Луцьку де збираються любителі зимової риболовлі.

         Рятувальники та інспектори Волиньрибоохорони детально окреслили рибалкам правила поведінки на льоду, закликаючи не пробивати в одному місці багато лунок та не збиратися на кризі великими групами. А також наголосили, що більшість трагедій на льоду трапилися внаслідок порушення та свідомого ігнорування елементарних вимог безпеки.

         Крім того, співробітники ДСНС та інспектори робоохорони детально розповіли любителям зимової риболовлі, як діяти, якщо людина провалилася під кригу. Для цього рекомендували, виходячи на лід, мати із собою палицю та мотузку, а також наголосили, що діяти потрібно обережно, проте швидко та рішуче, адже у крижаній воді людина швидко переохолоджується.

         Під час розмови із рибалками з’ясувалося, що вони усвідомлюють небезпеку яка підстерігає їх на зимовий рибалці однак переконують, що будуть суворо виконувати усі перестороги.

         Хочеться додати що ніякий улов не вартий з’доровя та життя людини.

         Будьте обережні виходячи на лід!!!

 

 

 

 

Головний державний інспектор                                                    О.М. Жук

Головний державний інспектор                                                    Ю.В. Ришневський

Категорія: Новини | Переглядів: 116 | Додав: Live
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]