Браконьєр в чоботях - 6 Серпня 2015 - Персональний сайт
Головна » 2015 » Серпень » 6 » Браконьєр в чоботях
11:01
Браконьєр в чоботях

   22 липня 2015р. Працівником Любешівської рибоохоронної дільниці Волиньрибоохорони спільно з працівниками РВ УМВС України у Волинській області проведено рибоохоронний рейд на території Любешівського р-ну, під час якого був затриманий мешканець с. Залізниця Любешівського району Волинської області, який здійснював лов водних біоресурсів промисловим знаряддям лову (риболовецькою сіткою) шляхом заброду у воду в резиновому комбінезоні, без дозволу  на промисел в робогосподарському водному об’єкті оз. Шині Любешівськму р-ні під час чого зловив 90 екз. плітки 9 екз. краснопірки, 10 екз. окуня, 9 екз. пічкури загальною вагою 3 кг. 800 гр.. Чим порушив ст. 63 Закону України «Про тваринний світ» та п. 3.15. Правил Любительського та спортивного рибальства за яке передбачена відповідальність за ст. 85 ч. 4 КУпАП штраф в розмірі від 340 до 680 грн. з конфіскацією знарядь лову та добутих водних біоресурсів. Внаслідок незаконного вилову цінних видів риб заподіяно шкоду державі на суму 8585,00 грн. В порушника також вилучені риболовецькі сітки 3 шт. резиновий комбінезон 1 шт. По даному факту скоєння правопорушення складені адмінматеріали та направлені до суду.

        Хочеться, щоб цей випадок послужив уроком для інших любителів незаконної ловлі риби, оскільки рано чи пізно за такі дії доведеться відповідати перед законом.

      Нагадуємо, що в управлінні рибоохорони функціонує цілодобова телефонна «гаряча лінія» (0332) 24-35-77, 067-360-78-40. Якщо ви стали свідком факту браконьєрства просимо повідомити Волиньрибоохорону за вказаними номерами.

Головний державний інспектор                                          Токарчук Сергій

Категорія: Рибоохоронна робота | Переглядів: 145 | Додав: Live
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]